Про позачергової 3 сесії міської ради 7 скликання

Від 28.12.2017 року
м. Тростянець № 03

Про позачергової 3 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 3 сесію міської ради 7 скликання 03 січня 2018 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання :
2.1. Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».
2.2. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецький краєзнавчий музей» .
2.3. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа» .
2.4. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитячо – юнацька спортивна школа - Барса» в новій редакції.
2.5. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» в новій редакції.
2.6. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька центральна лікарня» в новій редакції.
2.7. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька центральна бібліотека» в новій редакції.
2.8. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.9. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.10. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.11. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.12. Про зміну назви та затвердження Статуту Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.13. Про зміну назви та затвердження Статуту Кам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.14. Про зміну назви та затвердження Статуту Смородинського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.15. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Академія спорту» в новій редакції.
2.16. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 05 вересня 2016 року № 338 та припинення права постійного користування земельною ділянкою.
2.17. Про затвердження форм договорів про співробітництво територіальних громад.
2.18. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 02.01.2018 року о 14.00 годині;
- Постійна комісія з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 02.01.2018 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 02.01.2018 року о 14.00 годині.

4. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на 3 позачергову сесію Тростянецької міської ради 7 скликання керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.

5. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення онлайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 3 позачергової сесії Тростянецької міської ради 7 скликання 03.01.2018 року.

6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України