Про визначення місця для розміщення цирку-шапіто «Рів’єра» на Вічевій площі з 9 по 13 червня 2011 року ДП «Молодість»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 07.06.2011 року № 77
м. Тростянець

Про визначення місця для розміщення
цирку-шапіто «Рів’єра» на Вічевій площі
з 9 по 13 червня 2011 року ДП «Молодість»

Розглянувши заяву ДП «Молодість» щодо визначення місця на розміщення цирку-шапіто «Рів’єра» з 9 по 12 червня 2011 року на Вічевій площі, діючи на підставі ст. 10, ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, пп. 7 п. а), пп. 4 п. б) ст.30, ст. 52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити місце для розміщення цирку-шапіто «Рів’єра» на Вічевій площі з 9 по 13 червня 2011 року ДП «Молодість».

2. Затвердити графік роботи цирку-шапіто «Рів’єра» 10, 11 та 12 червня 2011 року з 18-00 до 21-00 год.

3. Надати в користування ДП «Молодість» електромережу для забезпечення функціонування цирку-шапіто «Рів’єра» з відновленням плати за спожиту електроенергію відповідно до показань лічильника.

4. Зобов’язати заявника утримувати прилеглу територію в належному стані та дотримуватись вимог щодо зберігання тиші в громадських місцях згідно ст.10, ст.15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

5. Начальнику загального відділу направити дане направити дане рішення в РДА, районну раду, податкову інспекцію, СДПЧ-24, СЕС, РВ УМВС, заявнику, виконавцям виконкому та затвердити на наступному засіданні виконкому.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Заяц Ю. М.

Міський голова                          Ю.А. Бова

Асоціація міст України