Святкові заходи

Учора в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Цей святковий захід зібрав усіх, хто небайдужий до долі рідного міста та сіл нашого району, хто дбає про їх розвиток, власні зусилля спрямовує на досягнення позитивних змін на території, де проживає.

Почесні грамоти і квіти голова міської ради Юрій Бова, заступник голови районної ради Олексій Котко, заступник голови райдержадміністрації Олег Сипко вручили активним депутатам місцевих рад, головам вуличних та будинкових комітетів, членам виконавчого комітету, кращим працівникам апаратів Тростянецької міської ради, районної та сільських рад, юним тростянчанам - учасникам Дитячої Дорадчої ради при міському голові.

З гордістю хочу повідомити, що Тростянецька міська рада шостий рік поспіль є переможицею Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Ми – єдине місто в Україні, яке вшосте отримує почесну відзнаку за перемогу від Міністерства регіонального розвитку! – Відзначив у своєму виступі міський голова Юрій Бова. - Нині в нашій країні активно йде процес об’єднання територіальних громад. Важливі кроки, які держава запланувала на наступний рік, щоб підтримати процес децентралізації, обговорювалися цими днями в Києві на Всеукраїнському форумі «Ініціативи, що змінюють життя», на якому я побував особисто. Значимість розвитку місцевого самоврядування із самодостатніми і сильними громадами підкреслюється тим, що в цьому форумі взяв участь весь керівний склад нашої держави.

Святкового настрою учасникам заходу додала концертна програма за участю артистів Тростянецького районного та Білківського Будинків культури, ПД та Ю, дитячої музичної школи.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України