Привітання міського голови

Шановні депутати Тростянецької ОТГ, працівники органів місцевого самоврядування, голови вуличних та будинкових комітетів!
Щиро вітаємо Вас зі святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють надзвичайно важливу роль у процесі демократизації суспільства, вони є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Величезну роль у місцевому самоврядування відіграють депутати місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси територіальних громад і визначають політику місцевого розвитку. Невід’ємною часткою в роботі органів місцевого самоврядування є діяльність
голів вуличних комітетів, які у взаємодії із депутатами, міськвиконкомом
ведуть активну роботу із громадою у вирішенні всіх питань, котрі стосуються благоустрою території, підтримки вулиць в належному санітарному стані, організації допомоги тим, хто її потребує.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, голови вуличних та будинкових комітетів! Ваша наполеглива і самовіддана праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток Тростянецької громади, якого очікують люди.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!

З повагою, міський голова Ю. А. Бова

Асоціація міст України