Про проведення святкування Дня Європи у Тростянці

м.Тростянець

Про проведення святкування
Дня Європи у Тростянці

У зв’язку із проведенням святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи, з метою поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян України, утвердження спільних європейських цінностей, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Взяти участь у святкуванні «Днів Європи в Україні», організувати та провести загальноміські заходи, присвячені святкуванню Дня Європи 29 травня 2011р.

2. Виділити кошти в сумі 7 200 грн. для проведення заходів з нагоди святкування Дня Європи (Додаток №1).
3. Затвердити заходи по проведенню зустрічі офіційної делегації послів Європейських країн членів Євросоюзу,з нагоди святкування Дня Європи у м.Тростянці (Додаток №2).
Керуючій справами виконкому разом із загальним відділом:
• Підготувати грамоти для нагородження переможців конкурсу малюнків «Євросоюз очима юних тростянчан» та для команд переможців змагань з міні футболу.
• Запросити на урочистості депутатів міської ради та членів виконкому, представників громадських організацій.

4. Заступнику міського голови Мусієнко О.Ю.:

• Забезпечити висвітлення святкових заходів у місцевих ЗМІ.

5. Директору ДП «Зеленбуд - 2» Пасікун Т.М. забезпечити прибирання території міського парку та садиби Л.Кеніга.
6.Директору ДП «ТКС» Міщенку М.В. – забезпечити заходи транспортом для перевезення палаток, музичного обладнання , меблів з головного будинку Л.Кенігу до міського парку, та забезпечити технічною водою.

7.Директору ДП «Енергосервіс» Черепову В.В. забезпечити наявність працюючих розеток при проведенні святкових заходів у міському парку.

8.Директору КП «ТЖУ» Бондаренку В.В. забезпечити присутність працівників підвідомчого йому комунального закладу на території міського парку для встановлення палаток та рамок.

9.Начальнику Тростянецького РВ УМВС Авершину О.М. та начальнику відділення ДАІ по обслуговуванню м. Тростянець Тростянецького району та АТІ Камишанському О.М. забезпечити 29 Травня 2011 року з 8-45 до 11-00 години перекриття руху автотранспорту по вул. Горького від площі навпроти вузла зв’язку по вул. Миру до перехрестя по вул. Миру з вул. Л.Татаренка біля бару «Біле Вітрило» із організацією об’їзду автотранспорту іншими вулицями міста.

10. Начальнику Тростянецького РВ УМВС Авершину О.М забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення урочистих заходів.

11.Головному лікарю ЦРЛ Плахтирі А.А. забезпечити чергування бригади «Швидкої допомоги» 29.05.2011 року з 9-00 до 13-00 години під час проведення змагань з міні футболу на новому спортмайданчику в міському парку.

12.РВ УМВС, відділенню ДАІ по обслуговуванню м. Тростянець Тростянецького району та АТІ, ЦРЛ, райдержадміністрації, районній раді, редакціям районних газет та причетним виконавцям міськвиконкому.

13. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Пустовойтовій В.А. провести оплату згідно відповідних видатків бюджету.

14. Секретарю приймальні Коваль А.М. направити дане розпорядження всім причетним виконавцям.

15. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                              Ю. А. Бова

===============================