Про проведення позачергової 2 сесії міської ради 7 скликання

м. Тростянець

Про проведення позачергової
2 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позачергову 2 сесію міської ради 7 скликання 06 грудня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про затвердження Регламенту Тростянецької міської ради 7 скликання.
2.2. Про затвердження положень про відділи Тростянецької міської ради:
2.2.1. Про затвердження Положення про відділ інформаційно – технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради.
2.2.2. Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Тростянецької міської ради.
2.2.3. Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради.
2.2.4. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності апарату Тростянецької міської ради.
2.2.5. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності апарату Тростянецької міської ради.
2.2.6. Про затвердження Положення про відділ комунальної власності і земельних відносин апарату Тростянецької міської ради.
2.2.7. Про затвердження Положення про відділ правового забезпечення апарату Тростянецької міської ради.
2.2.8. Про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради.
2.2.9. Про затвердження Положення про відділ проектної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Тростянецької міської ради.
2.2.10. Про затвердження Положення про здійсненя закупівель товарів і послуг Тростянецькою міською радою, її стуктурними підрозділами, комунальними закладами, установами та підприємствами у системі електронних державних закупівель ProZorro (в новій редакції).
2.3. Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану на виконуючих обов’язки старости.
2.4. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
2.5. Про виготовлення гербових печаток, кутових штампів для вчинення нотаріальних дій, засвідчення, видачі довідок та проведення державної реєстрації актів цивільного стану старостами Зарічненського та Кам’янського старостинського округів.
2.6. Про безоплатне приймання бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.7. Про безоплатну передачу автомобіля CHERI Kimo SQR7130S12 номерний знак ВМ 8424 АО з балансу Тростянецької міської ради на баланс ДП «Екосервіс» КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.8. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
2.9. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання Зарічненської сільської ради від 23.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».
2.10. Про внесення змін до рішення 14 позачергової сесії 7 скликання Кам’янської сільської ради від 21.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».
2.11. Земельні питання.
2.12. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- Постійна комісія з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 04.12.2017 року о 14.00 годині
- Постійна комісія з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 04.12.2017 року о 16.00 годині.
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 05.12.2017 року о 14.00 годині;
- Постійної земельної погоджувальної комісії - 05.12.2017 року о 15.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики та підприємництва та торгівлі – 05.12.2017 року о 16.00 годині.
4. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на пленарне засідання 2 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
5. Начальнику відділу інформаційного та комп’ютерного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 2 сесії міської ради 06.12.2017 року.
6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова