Святкові заходи

Сьогодні в стінах будинку князя Голіцина звучали зворушливі вітальні слова, лунали чудові пісні, дотепний гумор, виконувалися акробатичні етюди – все це на адресу працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва, які відзначають своє професійне свято!

У глядацькій залі зібралися клубні працівники, бібліотекарі, фахівці музичної школи, аматори сцени та майстри народних ремесел із Тростянця та сільської місцевості нашого району. Також запросили на свято знаних й шанованих на Тростянеччині людей, які все своє життя присвятили служінню культури, а нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Керівники міста й району не шкодували теплих слів для тих, хто дарує нам відчуття прекрасного, душевну насолоду й гармонію. Міський голова Юрій Бова, зауважив, що в об’єднаній територіальній громаді Тростянця буде новий сучасний підхід до вирішення проблем культури на селі й, без сумніву, відбудеться подальший розвиток культури в в кожному населеному пункті нашої громади.

Дякували працівникам культури за талант, творче горіння, активну життєву позицію, колоритні й самобутні виступи, чудові мистецькі вироби міський голова Юрій Бова, голова районної ради Андрій Корж, заступник голови райдержадміністрації Олег Сипко, начальник відділу культури райдержадміністрації Олена Мусієнко.

Кращим за професією були вручені почесні грамоти і квіти. Солісти районного Будинку культури, гуртківці та педагоги ПД та Ю подарували своїм колегам яскраву й насичену концертну програму.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України