Розвиток туризму

Міський голова Юрій Бова взяв участь у Форумі "Туристичний кластер Сумщини - перспективи створення та онлайн просування", який відбувся в Сумах на базі Конгрес-центру СумДУ. До Форуму долучилися представники сфери туристичного бізнесу , громадськість та влада, ЗМІ з метою узгодження спільного плану дій щодо формування туристичного кластеру в області для подальшого успішного просування товарів та послуг. Захід організовано Центром підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Сумської ОДА.

Юрій Бова, Тростянецький міський голова, поділився вагомими та цікавими напрацюваннями в туристичній сфері, які має Тростянець, зазначивши, що в подальших планах - створення конкурентоспроможної сфери туристичних послуг, перетворення нашого міста на сучасний туристичний центр, ініціювання та координація проектів розвитку туризму на Тростянеччині.

Учасники Форуму мали змогу ознайомитися з досвідом створення туристичних кластерів, станом розвитку даної галузі в Сумській області, особливостями онлайн-просування туристичного бізнесу та отримати змістовну інформацію щодо можливостей для бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку. Про сутність та роль кластерної моделі організації туризму як форми посилення конкурентних переваг нашого регіону йшлося у виступах Івана Ліптуги - радника Першого віце-прем'єр-міністра України - міністра економічного розвитку та торгівлі, екс-директора департаменту туризму і курортів Мінекономіки України та начальника відділу туризму Сумської ОДА Юрія Гладенка.

Також заплановано участь Тростянецького міського голови Юрія Бови, як запрошеного експерта, у паралельній панелі «Розвиток бізнесу у сфері туризму шляхом об'єднання».

Асоціація міст України