Привітання міського голови

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть сердечні, сповнені поваги привітання з нагоди вашого професійного свята!

Щира дяка вам за те, що зберігаєте та примножуєте культурну спадщину нашого Тростянецького краю, даруєте людям радість спілкування з прекрасним, несете до кожного серця яскраві, неповторні колорити українського народного мистецтва!

Завдячуючи щоденній праці клубних працівників, фахівців музейної справи, навчальних музичних закладів , бібліотек відроджуються цілющі джерела духовності людини.
Від усієї душі вдячний Вам, шановні працівники закладів культури, за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, незгасиме творче горіння!

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення!

З повагою, міський голова Ю.А. Бова

Асоціація міст України