Про проведення позачергової 32 сесії міської ради 7 скликання

від 10.10.2017 року № 20

Про проведення позачергової
32 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести позачергову 32 сесію міської ради 7 скликання 20 жовтня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міськради по виконанню програми соціального і економічного розвитку міста за 9 місяців 2017 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року.
2.3. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року №489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
2.4. Про затвердження програми розвитку міського пасажирського транспорту у м. Тростянець на 2017-2018 роки.
2.5. Про затвердження переліку майна комунальної власності територіальної громади м. Тростянець.
2.6. Про призначення Колодко Валентини Миколаївни на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».
2.7. Про призначення Самодая Андрія Володимировича на посаду начальника комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.8. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Тростянець.
2.9. Земельні питання.
2.10. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 18.10.2017 року о 14.00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 18.10.2017 року о 15.00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 19.10.2017 року о 14.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 19.10.2017 року о 15.00 годині;
- з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 19.10.2017 року о 16.00 годині.

4. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на пленарне засідання 32 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.

5. Начальнику відділу інформаційного та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он-лайн відео трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 32 сесії міської ради 20.10.2017 року.

6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова

Асоціація міст України