Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Культурне життя міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Яскравою подією в культурному житті Тростянця стало урочисте закриття 10-го ювілейного Міжнародного художнього пленеру «Мальовнича Тростянеччина», в рамках якого була організована виставка живопису. Захід проходив у неділю, 8 –го жовтня, у Всеукраїнський день художника. Близько ста чудових творчих робіт талановитих митців було представлено в Художній галереї будинку князя Голіцина, а всього протягом двотижневого пленеру вони написали сто п’ятдесят художніх етюдів.

У своїх полотнах майстри пензля зобразили чарівні краєвиди нашого міста, а також Білки, Новоукраїнки, Зарічного та інших сіл Тростянеччини. Кожен із художників, а прибуло їх на пленер 18-ть, подарував по дві свої кращі роботи нашій Художній галереї, а решта картин із зображенням мальовничої місцевості Тростянецького краю прикрасять виставки та приватні колекції по всій Україні та за її межами.

Географія учасників пленеру була доволі широкою – Суми, Харків, Дніпро, Полтава, Охтирка, Запоріжжя, Луганськ, Донецька область, один з учасників прибув із міста Бєлгород (Росія). Переглянути чудові творчі доробки прийшло чимало тростянчан. Живописців і поціновувачів образотворчого мистецтва привітав з Днем художника, з ювілейним пленером міський голова Юрій Бова. Він підкреслив важливість цього заходу для духовного зростання й культурного збагачення мешканців громади й зазначив, що художні пленери продовжуватимуться в Тростянці й надалі. А ще – мер подякував тростянчанам, котрі у холодні осінні дні зігрівали художників теплим чаєм, теплим одягом, підбадьорювали їх щирим спілкуванням.

Незмінний організатор художніх пленерів у Тростянці – голова Сумської обласної організації національної спілки художників України Іван Гапоченко відмітив, що по рівню організації Тростянецькі пленери є одними з кращих по всій Україні. Підтвердженням цьому стала й почесна грамота міському голові Юрію Бові від керівництва Національної спілки художників України (м. Київ).

Юрій Анатолійович у свою чергу вручив почесні грамоти Тростянецької міської ради, квіти і солодкі подарунки кожному учаснику пленеру, в їх числі – Ігор Василевський, Олександр Дубровський, Олексій Іванюк, Оксана Іванюк, Владислав Баранніков, Сергій Жидель, Михайло Зуєв, Іван Коваленко,Марина Рожнятовська, Людмила Ейсмонт, Йосип Бобенчик.

Живописці, ділячись враженням від пленеру, від перебування в Тростянці, відзначали, що у нас зразковий мер, сильна громада, привітні доброзичливі люди, а наше невеличке місто постійно розвивається і змінюється на краще.


 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту