Про зміни до міського бюджету на 2011 рік

м. Тростянець

Про зміни до міського
бюджету на 2011 рік

Керуючись п. 1, п. 13 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни у видаткову частину загального фонду бюджету
- по КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» зменшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 500 грн. та збільшити КЕКВ 1135 «Інші видатки» - 55 грн., КЕКВ 1140 «Видатки на відрядження» - 245 грн., КЕКВ 1163 «Оплата електроенергії» - 200 грн.
- по КТКВ 070101 «Дошкільні заклади освіти» зменшити КЕКВ 1111 «Заробітна плата» - 4480 грн., КЕКВ 1140 «Видатки на відрядження» - 250 грн., КЕКВ 1164 «Оплата природного газу» - 1480 грн. та збільшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 3660 грн., КЕКВ 1163 «Оплата електроенергії» - 2000 грн., КЕКВ 1165 «Оплата інших комунальних послуг» - 550 грн.
- по КТКВ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» зменшити КЕКВ 1310 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму – 1980 грн.

2. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду бюджету
- по КТКВ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» збільшити КЕКВ 2410 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму – 1980 грн.

3. Установити профіцит міського бюджету у сумі 906 955 грн., в тому числі:
- загального фонду міського бюджету у сумі 906 955 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 906 955 грн., джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 906 955 грн.

5. Економісту міської ради включити зазначені зміни до проекту рішення про внесення змін до міського бюджет на 2011 рік.

Міський голова                               Ю.А. Бова

Виконавець: Калініченко А.М.