Про проведення позачергової 29 сесії міської ради 7 скликання

від 04.09.2017 року № 17

Про проведення позачергової
29 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести позачергову 29 сесію міської ради 7 скликання 07 вересня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 25.07.2017 № 222 «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами, утриманням майна комунальної власності на 2017 рік (нова редакція)».
2.2. Про продаж незакінченого будівництвом нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська (колишня Горького) 98/1 в м. Тростянець Сумської області.
2.3. Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення відходів на території м. Тростянець.
2.4. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року №489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
2.5. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику міського голови Заяц О.Ю.
2.6. Земельні питання.
2.7. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- постійної земельної погоджувальної комісії – 06.09.2017 року о 14.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 06.09.2017 року о 15.00 годині;
- з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 06.09.2017 року о 16.00 годині.

4. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на пленарне засідання 29 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.

5. Начальнику відділу інформаційного та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он-лайн відео трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 29 сесії міської ради 07.09.2017 року.

6. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Ю.А. Бова

Асоціація міст України