Про зміни до міського бюджету на 2011 рік

м. Тростянець

Про зміни до міського
бюджету на 2011 рік

Керуючись п. 1, п. 13 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни у видаткову частину загального фонду бюджету
- по КТКВ 250404 «Інші видатки» зменшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» - 260 000 грн.
- по КТКВ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» зменшити КЕКВ 1310 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму – 8780 грн.

2. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду бюджету
- по КТКВ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» зменшити КЕКВ 2110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму - 260 000 грн. (додаток № 1).
- по КТКВ 240900 «Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» зменшити КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму – 57055 грн., КЕКВ 2123 «Інше будівництво (придбання)» на суму – 183845 грн. та збільшити КЕКВ 2110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму – 240900 грн.
- по КТКВ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» збільшити КЕКВ 2410 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму – 8780 грн.

3. Установити профіцит міського бюджету у сумі 904 975 грн., в тому числі:

- загального фонду міського бюджету у сумі 904 975 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

4. Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 904 975 грн., джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 904 975 грн.

5. Економісту міської ради включити зазначені зміни до проекту рішення про внесення змін до міського бюджет на 2011 рік.

Міський голова                             Ю.А. Бова

Виконавець:                  Калініченко А.М.