Спорт

Минулоі п'ятниці, 16 червня. в стінах Тростянецької міської ради міський голова Юрій Бова та його профільний заступник Оксана Заяц вітали переможців Чемпіонату Європи серед юніорів та кадетів з боротьби панкратіон - Альберта Мосьпана та Владиславу Цілуйко, а також їхнього тренера Олександра Артюха. До міської ради спортсмени завітали не випадково, адже саме за ініціативи міського голови, за кошти міського бюджету відремонтоване приміщення клубу "Самбіст", де проходять тренування з боротьби панкратіон. З боку міської ради, ГО "Спорт Тростянеччини" клубу надається постійна підтримка. Свіжий приклад цьому - придбання спортивного інвентаря до Дня захисту дітей.

Тростянець пишається здобутками юних спортсменів - Альберта Мосьпана і Владислави Цілуйко, які входять до складу збірної України з боротьби панкратіон. На чемпіонаті Європи з панкратіону, який відбувся в м.Бріндізі (Італія) з 9 по 11 червня, тростянчани серед кадетів та юніорів у складі збірної України виграли дві золотих (Альберт Мосьпан - СО ДЮСШ єдиноборств і Цилуйко Владислава (ДЮСШ «Старт») та одну срібну (Альберт Мосьпан - СО ДЮСШ єдиноборств) медалі! За перемогу в Чемпіонаті Європи боролися спорсмени з Італії, України, Молдови, Росії, Білорусі, Албанії, Нідерландів, Словенії.

Альберт Мосьпан є студентом факультету фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, Владислава Цілуйко - 10-класниця міської школи № 2. Альберт і Владислава розповіли, що чудові враження у них залишилися від участі в престижному чемпіонаті, від триденного перебування в красивому італійському місті Бріндізі, яке розташоване на березі моря!

Спортсмени та їх тренери міського клубу "Самбіст" висловлюють подяку за допомогу в організаціїї цієї поїздки керівництву району та міста, депутату обласної ради Олександру Линнику, приватним підприємця Юрію Ніколенку, Оксані Фрик, Віталію Бондаренку, а також керівникам сільгоспідприємств: ТОВ «Восход» Олегу Сидорчуку і ПП Мащанське Вадиму Ведернікову.

Асоціація міст України