Професійні свята

У третю неділю червня в Україні вшанувують медичних працівників - людей, яким ми зобов'язані появою на світ, які протягом усього життя лікують нас від хвороб, а багатьом рятують найдорожче - життя. Напередодні свята перші керівники району та міста - міський голова Юрій Бова, голова РДА Дмитро Назаренко, голова райради Андрій Корж прибули до центральної районної лікарці, аби особисто привітати колектив тростянецьких медиків зі святом, вручити грамоти і квіти.

Керівники Тростянеччини запевняли: зроблять все можливе для того, щоб реформування медичної галузі пройшло безболісно для нашої ЦРЛ. Говорячі про дієву підтримку медицині району, вони відзначали й придбання сучасного медобладнанння й те, що скоро лікарі отримають нові квартири в будинку по вул. Б. Хмельницького. Головний лікарь ЦРЛ Анатолій Плахтиря похвалився тим, що вперше за багато років стаціонарні відділення ЦРЛ забезпечені новою постільною білизно, новими столовими приборами.

Святкового настрою людям у білих халатах додала яскрава й насичена концертна програма!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України