Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Громадські слухання

Шановні тростянчани! Тростянецька міська рада запрошує Вас на громадські слухання щодо обговорення проекту ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ (ЗОНІНГ) М. ТРОСТЯНЕЦЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, які відбудуться 22.06.2017 року о 17.00 годині у приміщенні актової зали міської ради за адресою: вул. Миру, 6.План зонування території – частина містобудівної документації, що розробляється з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.
Затвердження розробленого плану зонування – важлива подія для кожного власника, або майбутнього власника нерухомого майна в місті. Тому просимо детально вивчити дане питання та не бути байдужими!

План зонування встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови, ландшафтної організації та іншого використання територій, окремих земельних ділянок, а також перелік усіх допустимих видів, умов і обмежень забудови та окремих земельних ділянок у межах визначених Зонінгом зон.

Передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб дозволяється тільки відповідно до Зонінгу (або детального плану території). Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає Зонінгу (або детальному плану території) забороняється.

Підставою для розроблення зонінгу є рішення 19 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 74 від «01» березня 2017 р «Про розроблення Плану зонування території (зонінг) м. Тростянець Сумської області».

План зонування складається з:
1.Текстова частина (пояснювальна записка), що містить:
- перелік територіальних зон та обґрунтування їх меж;
- перелік переважних і допустимих видів забудови й іншого використання земельних ділянок у межах кожної окремої територіальної зони;
- перелік єдиних містобудівних умов та обмежень для кожної територіальної зони.
2. Графічна частина складається з двох креслень:
- Схема зонування м. Тростянець Тростянецького району Сумської області М1:5000.
- План червоних ліній вулиць М1:5000.

Ознайомитися з розробленим проектом Плану зонування м. Тростянець можна у термін до 22.06.2017 року (день проведення громадських слухань) на стенді в приміщенні холу Тростянецької міської ради за адресою: вул. Миру, 6, у газеті «Круглий двір» № 24 (897) від 15 червня 2017 року (сторінка 10) та на веб-сайті Тростянецької міської ради у вкладці ПЛАН ЗОНУВАННЯ МІСТА, за посиланням: http://trostyanets-miskrada.gov.ua/.

Пропозиції громадськості розглядаються у термін до 22.06.2017 року. Відповідальним за розгляд пропозицій є спеціаліст з питань будівництва, містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради Аліна Миколаївна Бер.

За детальною інформацією звертайтесь до Бер А.М. у кабінет № 13 Тростянецької міської ради, або за телефоном: (05458) 5-13-80.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту