Про проведення чергової 22 сесії міської ради 7 скликання

м. Тростянець

Про проведення чергової
22 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергову 22 сесію міської ради 7 скликання 21 квітня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про виконання програми соціально-економічного розвитку міста за 1 квартал 2017 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року.
2.3. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
2.4. Про виконання міської Програми підтримки малого підприємництва на 2015-2016 роки.
2.5. Про міську Програму підтримки малого підприємництва на 2017-2018 роки.
2.6. Про діяльність КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.7. Про внесення змін до рішення 19 сесії Тростянецької міської ради 7 скликання №78 від 01.03.2017 року «Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2017 році».
2.8. Земельні питання.
2.9. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 19 квітня 2017 року о 14-00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 19 квітня 2017 року о 15-00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 19 квітня 2017 року о 16-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 20 квітня 2017 року о 10-00 годині;

- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі –20 квітня 2017 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. та начальнику відділу інформаційного та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату міської ради Куц І.В.:
- забезпечити озвучення, он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 22 сесії міської ради 7 скликання 21.04.2017 року;
- запросити на пленарне засідання 22 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Ю.А. Бова