Про проведення позачергової 21 сесії міської ради 7 скликання

м. Тростянець

Про проведення позачергової
21 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позачергову 21 сесію міської ради 7 скликання 23 березня 2017 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік».
2.2. Про затвердження договорів купівлі-продажу.
2.3. Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець на баланс Тростянецької міської ради придбаної нежитлової будівлі їдальні-кафе з прибудовою по вул.Благовіщенська, 56д.
2.4. Земельні питання.
2.5. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- постійної земельної погоджувальної комісії – 21 березня 2017 року о 14-00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 21 березня 2017 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі –22 березня 2017 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. та начальнику відділу інформаційного та комп’ютерно-технічного забезпечення апарату міської ради Куц І.В.:
- забезпечити озвучення, он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 21 сесії міської ради 7 скликання 23.03.2017 року;
- запросити на пленарне засідання 21 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова