Про внесення змін до розпорядження №20 від 09.12.2016 року «Про проведення позачергової 17 сесії міської ради 7 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 20.12.2016 року № 21
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №20
від 09.12.2016 року «Про проведення
позачергової 17 сесії міської ради 7 скликання»

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження №20 від 09.12.2016 року «Про проведення позачергової 17 сесії міської ради 7 скликання», а саме пункт 2 розпорядження доповнити наступним питаннями:

1.1. Про внесення змін до рішення №450 від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, чисельності виконавчих органів Тростянецької міської ради».
1.2. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець майна зі спільної власності територіальних громад Тростянецького району.
1.3. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Міський клуб «Ветеран» в новій редакції.
1.4. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Тростянецької міської ради, набуття та відчуження безхазяйного майна та відумерлої спадщини, захисту майнових та інших прав територіальної громади м. Тростянець, пов’язаних з комунальною власністю та земельними правовідносинами на 2017 рік.
1.5. Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.06.2016 року «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Набережна, 31та її продаж гр.Сторожеву Василю Миколайовичу».
1.6. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Радомлянський клуб» в новій редакції.
1.7. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Смородинський клуб» в новій редакції.
1.8. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Цукрозаводський клуб» в новій редакції.
1.9. Про затвердження Положення про клубний заклад Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» в новій редакції.
1.10. Про затвердження статуту ДП «Зеленбуд» КП «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
1.11. Про затвердження статуту ДП «Готель Тростянець» КП «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
1.12. Про затвердження статуту КП «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
1.13. Про затвердження статуту КП «Енерголюкс» в новій редакції.
1.14. Про затвердження статуту КП «Тростянецький ринок» в новій редакції.
1.15. Про затвердження статуту ДП «Елегія» КП «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
1.16. Про затвердження статуту ДП «Комунжитло» КП «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
1.17. Про створення дочірнього підприємства «Ринок «Європейський» КП «Тростянецький ринок» .
1.18. Про умови оплати праці міського голови та заступників міського голови у листопаді-грудні місяці 2016 року.
1.19. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань міському голові та заступникам міського голови.
1.20. Про умови оплати праці міського голови та заступників міського голови у 2017 році.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Ю.А. Бова