Про внесення змін до розпорядження №16 від 31.09.2016 року «Про проведення чергової 16 сесії міської ради 7 скликання»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 11.11.2016 року № 17
м. Тростянець

Про внесення змін до розпорядження №16
від 31.09.2016 року «Про проведення
чергової 16 сесії міської ради 7 скликання»

У зв’язку із терміновим відрядженням міського голови Бови Ю.А. до м. Київ, керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження №16 від 31.09.2016 року «Про проведення чергової 16 сесії міської ради 7 скликання», а саме:

1.1. Перенести дату проведення пленарного засідання чергової 16 сесії міської ради 7 скликання на 17 листопада 2016 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.
2. Пункт 2 розпорядження доповнити наступним питанням:
2.1. Про внесення змін до Положення про здійснення закупівель товарів і послуг Тростянецькою міською радою, її структурними підрозділами, комунальними закладами, установами та підприємствами у системі електронних державних закупівель ProZorro.
2.2. Про затвердження Програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у міському сполученні міста Тростянець на 2016-2020 роки.
2.3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради на 2016-2018 роки.
2.4. Про клопотання до Тростянецької районної ради про передачу майна спільної власності територіальних громад району.
2.5. Про затвердження договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва на аукціоні.
2.6. Про порушення клопотання про віднесення міста Тростянець Сумської області до категорії міст обласного значення.
2.7. Про умови оплати праці відділу державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради.
2.8. Про затвердження рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради.

3. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
3.1. Забезпечити озвучення, он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 16 сесії міської ради 7 скликання 17.11.2016 року
3.2. Запросити на пленарне засідання 16 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова              Ю.А. Бова