Шановні тростянчани
Шановні тростянчани!

Минулої суботи відбулася весняна толока. Відрадно, що жителі Тростянця так активно включилися у прибирання та озеленення свого рідного міста. Тож хочу висловити щиру вдячність за участь у толоці всім підприємствам, організаціям, установам, приватним підприємцям за те, що згуртували свої колективи для прибирання власних та закріплений територій. Також особлива подяка нашим громадським помічникам – головам вуличних комітетів, а також депутатам міської та районної рад, членам виконавчого комітету, представникам громадських організацій, і, звичайно, всім тростянчанам, які просто вийшли і навели порядок біля свого подвір’я чи на власній вулиці.
Завдяки масовості під час суботньої толоки нам вдалося навести лад у центрі міста, в урочищі Нескучне, на багатьох вулицях та провулках міста. Висадити сотні дерев на центральних вулицях та в парках. І тепер наше місто виглядає чистим та охайним, що особливо приємно напередодні світлих та величних травневих свят. Ще раз дякую за підтримку та любов до свого рідного міста!

З повагою            Юрій Бова, міський голова.