Пам'ятки архітектури
Круглий двір та садиба Л.Кеніга засяяли різнокольоровими вогнями

Днями будуть закінчені роботи по облаштуванню декоративного підсвічення пам‘ятки архітектури Круглого двору, тепер він сяятиме різнокольоровими вогнями, як і головний будинок Л. Кеніга.

До 350 річниці Тростянця, міська рада прийняла рішення про те, аби найстаровинніші та найцінніші пам’ятки архітектури прикрашали місто не лише вдень, але і ввечері та вночі. Для цього було заплановано облаштувати їх декоративне підсвічення.
На стадії обговорення даного рішення у депутатів, членів виконкому та інших громадян виникало чимало питань щодо майбутніх затрат на електроенергію, адже підсвічення працює щодня протягом всієї темної пори доби. Проте вирішення цієї проблеми було передбачено відразу. Для підсвічення застосовувались світлодіодні сучасні високотехнологічні економні світильники 6, 9, 12 та 24 Вт, постачальниками яких стала фірма «Люміна груп» (м. Київ).
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua ТростянецВиконувалися ж роботи по встановленню даних світильників комунальним підприємством міськради «Енергорем», якому надавали суттєву допомогу тростянецькі енергетики – район електричних мереж та «Енергозбут».
Таким чином уже до дня міста головний будинок садиби дивував гостей підсвіченням, яке не лише підкреслює оригінальність архітектури приміщення, але і змінює барви світла із жовтого на червоний, синій, фіолетовий, зелений.
Пізніше таке ж підсвічення було встановлено на Альтанці та фонтані, що знаходяться поряд із панським будинком. І ось завершує цей архітектурний ансамбль Круглий двір. Протягом цього року планується облаштувати таке ж підсвічення на Вознесенській церкві.
Всі ці роботи у комплексі із проведенням різного роду культурних заходів: художніх пленерів «Мальовнича Тростянеччина», вечорів класичної музики, фестивалів «Днів Чайковського в Тростянці» та історичної реконструкції «Стара фортеця» здійснюються міською радою для покращення іміджу міста та підвищення його туристичної привабливості.