Шановні працівники комунального господарства !
Шановні працівники комунального господарства !

Своєю наполегливою працею ви забезпечуєте життєдіяльність міста, надаєте різні послуги нашим громадянам, щоб у наших оселях завжди були вода, газ, тепло і світло, щоб у належному стані утримувались площі, вулиці, дороги і мости, парки і сквери, житловий фонд і прибудинкові території.

Ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи – основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.
Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання вам під силу. Спільними зусиллями ми подолаємо існуючі труднощі і надійно забезпечимо житлово-комунальні потреби наших громадян.

Дякую вам за сумлінну працю. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту, святкового настрою і нових здобутків на благо міста і тростянчан.

З повагою Ю.Бова, міський голова