Візити

Днями з робочим візитом у Тростянецькій міській раді побували колеги з Боярської міської ради. Як і Тростянець, Боярка має статус міста районного значення. Це місто розташоване на відстані 22 кілометри від Києва і є найбільшим населеним пунктом Києво-Святошинського району (у ньому проживає близько 35 тисяч осіб).

Зустріч розпочалася з ознайомлення офіційної делегації з Боярки з досвідом роботи нашої міської ради. Презентацію щодо цього провів міський голова Юрій Бова. За допомогою слайдів, Юрій Анатолійович висвітлив головні віхи історії Тростянця, детально зупинився на кожному з напрямків діяльності міської ради, її комунальних служб, закладів культури та освіти.

Представники Боярської міськради, в свою чергу, розповіли про своє місто. Зокрема, повідомивши, що основними донорами бюджету Боярки є підприємства газового комплексу, які стабільно працюють. Вони формують бюджет міста майже на 50%.

Під час зустрічі були обговорені проблемні й актуальні питання розвитку місцевого самоврядування, позитивні напрацювання громад міст Тростянець та Боярка. По закінченню офіційної частини, гості оглянули історичні пам’ятки нашого райцентру, побували в садибі Л. Кеніга, в «Музеї шоколаду».

Асоціація міст України