Сесії

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позачергову 8 сесію міської ради 7 скликання 19 квітня 2016 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про стан виконання міської Програми підтримки малого підприємництва на 2015-2016 роки.

2.2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року.

2.3. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2015 року № 412 «Про міський бюджет на 2016 рік».

2.4. Земельні питання.

2.5. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:

- постійної земельної погоджувальної комісії – 15 квітня 2016 року о 14-00 годині;

- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 15 квітня 2016 року о 15-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.: - забезпечити озвучення, он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час 8 сесії міської ради 7 скликання 19.04.2016 року;

- запросити на пленарне засідання 8 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова