Комунальне Господарство

ЯКІСТЬ ВОДИ В СИСТЕМІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО
ВОДОПОСТАЧАННЯ СТАЄ КРАЩОЮ

За інформацією Тростянецької районної санітарно епідеміологічної станції в останні роки в питаннях забезпечення жителів міста питною водою, яку подає КП «Тростянецькомунсервіс» із джерел централізованого водопостачання, є позитивні зміни.

Завдяки виконаним роботам по впровадженню автоматизованих систем управління на водозаборах міста покращено подачу води до споживачів.

Покращенню також сприяла часткова заміна зношених та прокладання нових водомереж, своєчасна ліквідація поривів, проведення відомчого лабораторного контролю якості питної води на базі лабораторій районної СЕС.

У 2010 році питна вода надходила до споживачів гарантованої якості в епідемічному значенні.

Це підтверджують результати лабораторних досліджень проб води в динаміці за 2008-2010 роки. Так, якщо відсоток незадовільних проб питної води за мікробіологічними показниками складав у 2008 та 2009 роках 1,9, то за 2010 рік відхилень від нормативів встановлено не було.

Дещо покращилась якість питної води і за санітарно-хімічними показниками.
Отже на сьогодні залишається актуальним питання перспективного будівництва систем централізованого водопостачання яким постійно займається Тростянецька міська рада, адже якість питної води в водогонах є значно кращою в епідемічному значенні ніж у приватних шахтних колодязях.