Сесії

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергову 7 сесію міської ради 7 скликання 29 березня 2016 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.2. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Елегія» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.3. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Комунжитло» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.4. Про затвердження Статуту Дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.5. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2015 року № 412 «Про міський бюджет на 2016 рік».
2.6. Про внесення змін до Регламенту Тростянецької міської ради VII скликання.
2.7. Про діяльність КП ТМР «Енерголюкс».
2.8. Про діяльність КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.9. Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі
до реалізації в 2016 році.
2.10. Про погодження надання ДП «Тростянецьке лісове господарства» в користування мисливських угідь, які знаходяться на землях Тростянецької міської ради.
2.11. Про надання дозволу КП «Тростянецькомунсервіс» на списання глибинних насосів.
2.12. Земельні питання.
2.13. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 25 березня 2016 року о 14-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 25 березня 2016 року о 15-00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 25 березня 2016 року о 15-30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 28 березня 2016 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 28 березня 2016 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
- забезпечити озвучення та он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання 7 сесії міської ради 7 скликання 29.03.2016 року;
- запросити на пленарне засідання 7 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова