Про проведення другого пленарного засідання позачергової 6 сесії міської ради 7 скликання

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 10.02.2016 року № 03
м. Тростянець

Про проведення другого пленарного
засідання позачергової
6 сесії міської ради 7 скликання

Згідно ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести друге пленарне засідання позачергової 6 сесії міської ради 7 скликання 19 лютого 2016 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. Пункт 2 розпорядження №02 від 01.02.2016 року «Про скликання позачергової 6 сесії міської ради 7 скликання», а саме порядок денний, доповнити наступними питаннями:
2.1. Про розгляд звіту про здійснення державної регуляторної політики Тростянецькою міською радою у 2015 році.
2.2. Про внесення змін до Регламенту Тростянецької міської ради VII скликання.
2.3. Про перейменування та повернення історичних назв вулиць, провулків та площ у місті Тростянець.
2.4. Про стан виконання Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки та внесення змін до неї.
2.5. Про міську програму впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець на 2016-2017 роки.
2.6. Про міську програму запобігання корупції на 2016-2017 роки.
2.7. Про прийняття комунального підприємства «Тростянецький ринок» до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець.
2.8. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.9. Про затвердження статуту ДП «Екосервіс» КП «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.10. Про затвердження статуту ДП «Комунжитло» КП «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.11. Про внесення змін до Положення про відділ державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради.
2.12. Про затвердження статуту ДП «Елегія» КП «Тростянецьке ЖЕУ» в новій редакції.
2.13. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2015 року № 412 «Про міський бюджет на 2016 рік».
2.14. Про звіт громадських організацій щодо реалізації у 2015 році соціальних проектів, що здійснювалися за фінансової підтримки міської ради.
2.15. Про внесення змін до складу конкурсної комісії по розгляду соціальних проектів та програм неприбуткових організацій.
2.16. Земельні питання.
2.17. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 17 лютого 2016 року о 14-00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 17 лютого 2016 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 17 лютого 2016 року о 15-30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 18 лютого 2016 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 18 лютого 2016 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
- забезпечити озвучення та он-лайн відеотрансляцію другого пленарного засідання 6 сесії міської ради 7 скликання 19.02.2016 року;
- запросити на друге пленарне засідання 6 сесії міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, місцеві ЗМІ.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                     Ю.А. Бова