Про проведення чергової 5 сесії міської ради 7 скликання

м. Тростянець

Про проведення чергової
5 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергову 5 сесію міської ради 7 скликання 21 січня 2016 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради
«Тростянецька міська соціальна аптека» та затвердження статуту.
2.2. Про створення комунального підприємства Тростянецької міської ради
«Тростянецький міський ринок» та затвердження статуту.
2.3. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
2.4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік.
2.5. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2015 року № 412 «Про міський бюджет на 2016 рік».
2.6. Про затвердження плану роботи міської ради на 2016 рік.
2.7. Про внесення змін до рішення №453 від 29.12.2015 року «Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів Тростянецької міської ради».
2.8. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 19 січня 2016 року о 10-00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту – 19 січня 2016 року об 11-00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 20 січня 2016 року о 14-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 20 січня 2016 року о 16-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 20 січня 2016 року о 16-30 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
- забезпечити озвучення та он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання 5 сесії міської ради 7 скликання 21.01.2016 року;
- запросити на пленарне засідання 5 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                       Ю.А. Бова