Сесії

м. Тростянець

Про проведення чергової
2 сесії міської ради 7 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергову 2 сесію міської ради 7 скликання 10 грудня 2015 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про затвердження Регламенту Тростянецької міської ради VІІ скликання.
2.2. Про затвердження Положення про постійні комісії Тростянецької міської ради VІІ скликання.
2.3. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
2.4. Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
2.5. Земельні

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 08 грудня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 09 грудня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 09 грудня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І. забезпечити озвучення та он-лайн відеотрансляцію пленарного засідання 2 сесії міської ради 7 скликання 10.12.2015 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова