Про скликання позачергової 59 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 59 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 59 сесію міської ради 6 скликання на 22 жовтня 2015 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2015 року.
2.2. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
2.3. Про преміювання міського голови та заступників міського голови.
2.4. Про утворення Відділу державного архітектурно-будівельного контролю апарату Тростянецької міської ради та затвердження Положення.
2.5. Про визначення посадової особи, відповідальної за закупівлю квартир пільговій категорії громадян.
2.6. Земельні питання.
2.7. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 21 жовтня 2015 року о 14-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 21 жовтня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 21 жовтня 2015 року 2015 року о 15-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 21 жовтня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
4.1. забезпечити озвучення та пленарного засідання 59 сесії міської ради 6 скликання 22.10.2015 року;
4.2. запросити на засідання 59 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  Ю.А. Бова