Про скликання позачергової 56 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 56 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 56 сесію міської ради 6 скликання на 13 серпня 2015 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за перше півріччя 2015 року.
2.2. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
2.3. Про виконання міської Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації.
2.4. Про роботу міських дошкільних навчальних закладів та стан підготовки до нового навчального року.
2.5. Про внесення змін до Програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради.
2.6. Про надання дозволу КП «Тростянецькомунсервіс» на передачу в оренду нерухомого майна.
2.7. Земельні питання.
2.8. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 11 серпня 2015 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 11 серпня 2015 року о 14-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 12 серпня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 12 серпня 2015 року о 15-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 12 серпня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій загальним відділом апарату міської ради Сергієнко О.І.:
4.1. забезпечити озвучення пленарного засідання 56 сесії міської ради 6 скликання 13.08.2015 року;
4.2. запросити на засідання 56 сесії міської ради членів виконавчого комітету, керівників комунальних закладів та підприємств, членів Громадської ради при міському голові, членів міських квартальних комітетів.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова