Скорбимо і пам'ятаємо

Сумна звістка надійшла цими днями до нашого міста. У зоні проведення антитерористичної операції загинув наш земляк Микола Давидов. Понад рік триває війна на Донбасі. Весь цей час Господь був милосердним – усі тростянецькі воїни-АТОвці поверталися додому живими. І ось перша втрата. 29 червня отримав смертельне поранення під час мінометного обстрілу Микола Васильович Давидов, а наступного дня його серце перестало битися.

Микола Давидов 1975 року народження, в зоні АТО він служив оператором-навідником танку. Перебуваючи у одній із «гарячіших точок», чоловік потрапив під мінометний обстріл. Він отримав серйозні поранення, які виявилися несумісними із життям.

Життєва дорога обірвалася посередині...Миколі було 40... Без батька залишилися дві донечки… Тростянецька міська рада висловлює щирі, глибокі співчуття родині Миколи Васильовича Давидова. Церемонія прощання із загиблим героєм відбудеться завтра. (Про час і місце її проведення буде повідомлено додатково)