Про скликання позачергової 53 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 53 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 53 сесію міської ради 6 скликання на 10 квітня 2015 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:
2.1. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.
2.2. Про продаж незавершеного будівництвом 90-квартирного житлового будинку по вул. Б.Хмельницького, 15а.
2.3. Про укладання додаткової угоди до договору купівлі-продажу житлового будинку по вул. Червоноармійська, 83.
2.4. Про звернення від імені територіальної громади міста Тростянець.
2.5. Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації у 2015 році.
2.6. Про внесення змін до рішення 52 сесії 6 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 20.03.2015 року № 34 «Про міський бюджет на 2015 рік».
2.7. Про ініціювання створення Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».
2.8. Земельні питання.
2.9. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності – 09 квітня 2015 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 09 квітня 2015 року о 14-30 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 09 квітня 2015 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 09 квітня 2015 року о 15-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 09 квітня 2015 року о 16-00 годині.

4. Завідуючій КЗ КДК «Тростянецький» Куц Ю.В. забезпечити озвучення пленарного засідання 53 сесії міської ради 6 скликання 10.04.2015 року.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Ю.А. Бова