Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Децентралізація
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Якісна комунікаційна стратегія - пріоритет у діях влади

24 червня до Тростянця завітали експерти швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Віктор Одиниця та Олег Баклажов. Вони провели для працівників Тростянецької міської ради, її управлінь та відділів, громадських активістів, керівників старостинських округів семінар-тренінг на тему важливості комунікаційних процесів для успішного розвитку громади. У заході взяв участь міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова. Експерти DESPRO ознайомили учасників заходу з результатами соціологічних досліджень щодо оцінки комунікаційних процесів у Тростянецькій ОТГ. В ході досліджень було опитано понад 300 респондентів щодо взаємодії влади й громади, життєдіяльності громади, джерел надходження інформації про події, що відбуваються в наші Тростянецькій ОТГ тощо.

Ремонт доріг
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Будуємо дороги для якісного транспортного сполучення міста з селом

Під’їзну дорогу до села Лучка збудували півстоліття тому, років з 30-ть вона не ремонтувалася. Звісно ж, дорожнє покриття цієї дороги вщент зруйноване. Тому жителі Лучки дуже задоволені, що відсьогодні дорогу почали капітально ремонтувати. За допомогою сучасної спецтехніки виконується технологія двошарового укладання асфальту, яка дозволяє продовжити термін експлуатації дороги на довгі роки. На будівництво 1 км дороги з обласного бюджету (в межах відповідної державної програми) виділено 2 мільйона гривень. Роботу виконує ПП «Харьковспецбудмеханізація -7», яке є переможцем тендеру.

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянець - спортивне місто!

Відкритий чемпіонат області з гирьового спорту пройшов 21 - 22 червня у міському парку за участі спортсменів з Тростянця (СК «Академія спорту»), Сумської та Харківської областей. Спортивний захід відбувся за підтримки Сумського обласного управління молоді та спорту, Тростянецької міської ради, ГО «Спорт Тростянеччини». Чемпіонат урочисто відкрили головний суддя змагань, досвідчений тренер, п’ятиразовий чемпіон України з гирьового спорту серед ветеранів Віталій Черкашин та ветеран гирьового спорту, переможець та призер багатьох Всеукраїнських змагань Віталій Хочин.

Звернення міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

22 червня 1941 року в мирне життя нашого народу увірвалась жахлива війна. Найбільша трагедія людства зруйнувала всі мрії й сподівання, зазіхнула на священні права кожної людини – щастя, любов і життя. З плином часу все відходить у вічність, лише спогади залишаються для нас живою історією. Наш святий обов’язок – завжди пам’ятати, якою дорогою ціною заплатив український народ за очищення рідної землі від окупантів.

Щороку 22 червня ми схиляємо голови перед подвигом наших співвітчизників, які тоді, у сорок першому, відважно стали на захист країни. Неймовірними зусиллями, ціною мільйонів життів вони здолали гітлерівську навалу!

Дорогі ветерани, учасники війни, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Прийміть щиру подяку та низький уклін за стійкість, мужність, звитягу і героїзм у воєнні роки, самовіддану працю в мирний час! Ви подарували нам можливість жити, ростити дітей, трудитися, насолоджуватися кожним новим днем на своїй рідній Україні! Ми у вічному боргу перед вами!

Бажаю вам, дорогі ветерани, мирного неба, добра, злагоди у кожній родині, благополуччя!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова

Скорботні дати
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

22 червня - День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни

22 червня 1941 року о четвертій годині ранку фашистська Німеччина без оголошення війни напала на Радянський Союз. Згідно з указом президента України, цей день проголошено в нашій державі, як "День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні". На знак вшанування пам'яті загиблих воїнів, та всіх жертв Другої світової учасники делегації у складі представників районної ради ветеранів війни та праці, керівництва Тростянецької міської ради, районної державної адміністрації здійснили церемонію покладання квітів до «Вічного вогню» на меморіальному комплексі «Недоспівана пісня» та до пам’ятника Захисникам України.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту