Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Співчуття
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Співчуття

Сьогодні перестало битися серце знаної й шанованої на Тростянеччині людини, багаторічного незмінного голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Горошка Анатолія Макаровича.

Колектив Тростянецької міської ради, депутатський корпус, виконавчий комітет висловлюють глибокі, щирі співчуття родині Горошка Анатолія Макаровича.

Ми завжди будемо пам’ятати Анатолія Макаровича, як виключно порядну, щиру і чесну людину, яка завжди прийде не допомогу. Він завжди користувався високим авторитетом серед своїх товаришів – членів ГО «Союз Чорнобиль Україна» й зробив багато добрих справ задля для поліпшення якості їхнього життя.

Світла пам’ять про Горошка Анатолія Макаровича назавжди в наших серцях. Важко знайти потрібні слова, коли стається непоправне – смерть людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам'ять....

Культурне життя громади
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Круглий двір та садиба Л. Є. Кеніга будуть включені до державної програми «Велика реставрація»!

Об’єкти культурно-архітектурної спадщини, які можуть бути внесені від нашого регіону до списку ТОП-100 проєктів реставрації в Україні презентував під час брифінгу голова Сумської ОДА Роман Грищенко.

«Сумщину днями відвідали Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль та Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Під час наради в Сумській облдержадміністрації Прем’єр-міністр України розповів, зокрема, про державні плани щодо масштабної реконструкції пам’яток культури та архітектури – повідомив журналістам Роман Грищенко. – За його словами, в наступному році частиною проєкту «Велике будівництво» стане «Велика реставрація» – програма з відновлення понад сотні пам’яток архітектури та культури в усіх регіонах України».

Благоустрій
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Благоустрій прибудинкових територій не припиняється ні на день!

Згідно з заявками жителів, у Тростянці продовжується встановлення альтанок із бруса на прибудинкових територіях. На завершальній фазі – будівництво альтанки на подвір’ї будинку за адресою вул. Б. Хмельницького, 15. Безумовно, мешканці будинку задоволені з того, що охайну, доглянуту територію з дитячим майданчиком, тренажерами доповнює ще й красива альтанка!

Нагадаймо, що альтанки виготовляє виробничій підрозділ КП «Чисте місто»!

Виробничий цех також здійснює будівництво лазень, виготовляє меблі для дачного відпочинку, гойдалки, надає послуги пилорами.
Довідки за тел.: 095 156 23 78; 066 43 76 550.

Освіта
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Інтерес до навчання буде!

Це доводять повідомлення зі шкіл Тростянецької громади. Зокрема, у школі № 3 на питання «Як зацікавити школярів молодшого шкільного віку й пробудити в них інтерес до навчання?» відповідь мають таку: «Надзвичайно важливим є активізація та розвиток пізнавальної сфери дитини.

У Концепції «Нової української школи» значна увага приділяється навчанню першокласників за допомогою ігрових технологій і різних дидактичних матеріалів, щоб заняття були цікавими, веселими та інтерактивними. Велике значення в цьому має якісно оформлений кабінет»!

Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Станом на 24 вересня на Сумщині 3352 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 72 осіб (Суми - 54, Ромни - 2, Лебедин - 3, Білопільський р-н - 1, Буринський р-н - 1, Краснопільський р-н - 1, Кролевецький р-н - 2, Роменський р-н - 2, Сумський р-н - 5, Шосткинський р-н - 1).

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 58 летальних випадків, з них 3 - за минулу добу (Буринський р-н - 1, Охтирський р-н - 1, Суми - 1).

Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 1515 осіб, з них за минулу добу - 72 (Суми - 38, Ромни - 7, Охтирка - 1, Лебедин - 7, Буринський р-н - 6, Конотопський р-н - 2, Недригайлівський р-н - 2, Роменський р-н - 8, Сумський р-н - 1).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 1943 випадки захворювання.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту