Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про проведення 10 сесії міської ради 7 скликання
У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 10.04.2018 року
м. Тростянець № 12

Про проведення 10 сесії міської ради 7 скликання
Анонс
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

У Тростянці пройде опера Петра Ілліча Чайковського "Мазепа"!

27 травня 2018 року в рамках фестивалю «Чайковський Fest” до Тростянця завітає опера Петра Чайковського «Мазепа»! Музично-театральна «мазепіана» дуже обсяжна і цікава, до неї залучилися композитори, письменники, поети та кінорежисери зі світовим ім’ям протягом кількох століть. Опера П. Чайковського «Мазепа» - чи не найпопулярніша серед цих творів. Її чудова музика завжди надихала постановників та співаків на творчі відкриття. Вистава посідала особливе місце в репертуарній афіші харківського театру ще за часи життя П. Чайковського.

Природно, що трактування опери до часів набуття Україною незалежності було пов’язано із усталеним для радянської ідеології розумінням Мазепи як зрадника російської імперської політики та царя Петра І. Проте ще у 1933 р., враховуючи соціально-політичні процеси в УРСР 1930-х років і необхідність популяризації музики П.І. Чайковського у світі, діаспорні автори – відомий історик, культурно-політичний діяч Лонгін Цегельський і випускник московської консерваторії, пізніше балетмейстер - постановник у США і Канаді Дмитро Чутро – підготували нове лібрето до опери «Мазепа» з урахуванням інших уявлень про Мазепу як історичної постаті в історії України.

Постановники харківської вистави вирішили створити власну редакцію тексту та, відповідно, внести зміни у музичну драматургію опери. Цей варіант не уславлює російське військо та не кидає тінь зрадництва на гетьмана Мазепу, зберігаючи основну лінію опери – драматичну історію кохання Мазепи та Марії. «Мазепа» П. Чайковського містить риси лірико-психологічної та історичної драм. Тож в музичній драматургії опери поряд з ліричними епізодами постають яскраві жанрові й драматичні масові сцени, що відтіняють красу любовних стосунків надають їм особливого почуття.

Семінари
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Працівники місцевого самоврядування з Харківщини здійснили навчальну поїздку до Тростянця

Навчальну поїздку з метою запозичення корисного досвіду щодо впровадження бюджету участі в процес управління громадою здійснили 12 квітня до Тростянецької міської ради представники органів місцевого самоврядування з територіальних громад Харківської області. Організаторами цього семінару-навчання є ГС «Харківський університетський консорціум та Тростянецька міська рада. Захід проходить у рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується в Харківській області міжнародними організаціями

.
Візити
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм

Під такою назвою 12 квітня в Харкові пройшов міжнародний семінар. Його проведення ініційоване Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини. Участь у семінарі взяли й представники Тростянецької міської ОТГ – заступник міського голови Оксана Заяц, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Юлія Куц, спеціаліст з управління проектами та міжнародної діяльності Тростянецької міської ради Тетяна Жогло.

Мета семінару - презентація програм, ініціатив та проектів Європейського Союзу та Ради Європи, таких як План дій Фаро, Дні європейської спадщини, Культурні маршрути Ради Європи тощо, спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад.

На цей міжнародний захід прибули представники Європейського Союзу, Секретаріату Ради Європи, групи організаторів Європейського року культурної спадщини 2018, Європейського інституту культурних маршрутів та координатори європейських програм. У рамках заходу були представлені кращі європейські та вітчизняні практик.

Семінари
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Представники об’єднаних громад Сумщини підвищують рівень правових знань

Семінар-навчання, присвячений правовим засадам діяльності новостворених територіальних громад, проходить у Сумському національному аграрному університеті 11 -12 квітня. Фахівців головного управління юстиції Сумщини ознайомлюють представників об’єднаних територіальних громад з важливими юридичними аспектами функціонування місцевого самоврядування. Окрему увагу приділено загальнонаціональному проекту «Я маю право!», який на сьогодні повинен стати основою правової роботи у громадах. Від Тростянецької міської ОТГ в обласному семінарі-навчанні бере участь Ганна Івах – спеціаліст першої категорії з правових питань та квартирного обліку. Семінар розпочався зі вступного слова голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка. За його словами, із впровадженням реформи з децентралізації, розширенням повноважень об’єднаних територіальних громад помітно зросла потреба у відповідному кадровому забезпеченні.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту