Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні вчителі та ветерани педагогічної ниви Тростянецької громади! Щиро вітаю вас з професійним святом – з Днем працівників освіти!

Від вашого великого таланту педагога, мудрості й терпіння, професійного рівня й любові до своїх учнів залежить, якими йдуть у велике життя наші діти, які знання мають і як ними користуються. Символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, дорогі педагоги, надаєте своїм учням неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті!

Впевнений, що ваша плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей високих патріотичних і духовних ідеалів. Висловлюю вам безмежну вдячність за невтомну працю, покликання навчати, добро і щедрість сердець.

Зичу вам, шановні вчителі, міцного здоров'я, творчого горіння, родинного затишку і благополуччя, завжди тільки добрих вістей, вірних друзів, вдячних учнів, щастя та радості! Нехай у ваших оселях панує добро і достаток! Миру і злагоди усім вашим родинам!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів Тростянецької громади!

З 7 жовтня 2019 року міськрайонний Центр надання адміністративних послуг та відділ з питань державної реєстрації апарату Тростянецької міської ради розпочинають здійснювати прийом громадян та надавати їм відповідні послуги за новою адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, контактний телефон (05458) 66290, (05458)51272.

Звертаємо увагу: у зв’язку з переїздом до нового приміщення у п’ятницю, 4 жовтня, Центр надання адміністративних послуг не здійснюватиме прийом громадян та видачу документів!

Важливо знати, що відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації № 248 від 30.09.2019 р. «Про припинення надання адміністративних послуг», з 1 жовтня 2019 року виконання функції з питань надання адміністративних послуг передано до повноважень Тростянецької міської ради.

Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Вшанували найповажніших жителів Тростянецької громади!

День літньої людини – добре та світле свято, на якому вшанували представників старшого покоління, відбулося в міському клубі «Ветеран» 1-го жовтня. Адже на цей день припадає дві особливі дати - міжнародний День людей похилого віку й всеукраїнський День ветерана! Глядацьку залу вщент заповнили тростянецькі пенсіонери. Більшість з них – ветерани праці, діти війни. Шановних громадян старшого покоління від усієї душі привітали керівники Тростянецької громади та району – Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, Аліна Шацька – заступник голови райдержадміністрації, Олексій Котко – заступник голови районної ради.

Благодійність
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Благодійну допомогу Тростянецькій громаді в сумі 20 тисяч євро надала пра-пра-правнучка Леопольда Кеніга!

Світ тримається на тих, хто віддає! Допомога благодійників сьогодні потрібна і в медицині, і в освіті, і в культурі. Будь-яка з цих галузей нашої держави потребує додаткового фінансування. Тростянецькій громаді пощастило знайти справжніх друзів у Німеччині– нащадків Леопольда Єгоровича Кеніга - пані Сібілію Страк-Циммерман та її родину, які допомагають від чистого серця на знак пам’яті про свого іменитого пращура. Цими днями пані Сібілія в черговий раз здійснила благодійний вчинок по відношенню до нашої Тростянецької громади – перерахувала 20 тисяч євро на придбання нового медичного обладнання в Тростянецьку міську лікарню! Кошти надійшли на рахунок Благодійного фонду «Доброта»!

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів громади!

ДП «Тростянецьпастранс» вводить ще один додатковий автобусний рейс за маршрутом № 12 (Тростянець – Кам’янка – Кам’янка - Тростянець) у вихідний день - у неділю! Відправлення з Тростянця до Кам’янки від Локомотивного депо «Смородине» о 14-30. Відправлення у зворотньому напрямку - з Кам’янки до Тростянця о 15-00. Автобус прибуває в Тростянець на зупинку «Вокзал» о 15-30. Звертаємо увагу пасажирів: автобусний рейс у вихідний день (у неділю) вводиться тимчасово до відновлення зупинок залізничним потягами. Це питання наразі в стадії розгляду.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту