Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Роз'яснювальна робота
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Роз’яснювально- інформаційна кампанія – для соціальної захищеності людей

Днями спеціаліст з контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької міської ради Ольги Чухно провела в Тростянецькому центрі зайнятості зустріч з громадянами, що перебувають на обліку й зацікавлені в офіційному працевлаштуванні. Захід проведено в рамках роз’яснювально- інформаційної кампанії, що триває впродовж серпня. Ольга Чухно роз’яснила присутнім алгоритм оформлення трудових відносин, наголосивши, що від офіційного оформлення працівника залежать його всі соціальні гарантії, а саме: виплата заробітної плати вчасно та у розмірі не менше рівня мінімальної заробітної плати, визначеної державою, право на щорічну оплачувану відпустку, компенсацію за час перебування на лікарняному, оплата у подвійному розмірі роботи у святкові, неробочі та вихідні дні тощо.

Вікопомні дати
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Пам’ять про визволення Тростянця вічно жива

Події серпня 1943 року для Тростянця, для його жителів стали довгоочікуваними, найважливішими – місто після кровопролитних боїв було визволено від фашистських загарбників. Першого разу радянські війська подарували тростянчанам надію на визволення міста в лютому 1943 року. Та вже через кілька днів фашистська авіація бомбардувала місто з повітря, знищивши 78 будинків. Радянські війська вимушено відступили. Повторна облога міста тривала ціле літо. Лише в серпні цього року воїни 10-го танкового корпусу 40-ї Армії вранці розпочали наступ на Тростянець. 8 серпня 389-й танковий батальйон 10-го танкового корпусу на чолі з командиром І. В. Шухляєвим несподівано увірвалися до міста, вибивши ворога зі станції Смородине.

Вікопомні дати
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянець відзначає День визволення!

Сьогодні, 19 серпня, жителі Тростянецької громади відзначають 76-ту річницю визволення Тростянця від фашистських загарбників. Одинадцять неймовірно тяжких серпневих днів і ночей1943-го року тривали кровопролитні бої за звільнення Тростянця. У боях за визволення нашого міста загинуло близько 600 воїнів. Радісна звістка облетіла домівки городян 19 серпня: війська 40-ї Армії остаточно звільнили Тростянець від окупантів! З самого ранку делегація у складі дітей війни – членів районної організації Ветеранів війни та праці, представників влади громади та району здійснила об'їзд меморіалів, братських могил. Світлу пам'ять про загиблих воїнів-визволителів тростянчани вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Дорогі ветерани Другої світової війни - учасники бойових дій, партизани, підпільники, трудівники тилу й всі жителі Тростянця!

19 серпня виповнюється 76 років з часу визволення нашого рідного міста від німецько-фашистських загарбників. З цією датою пов’язане трагічне та героїчне минуле Тростянця , цей день приніс людям й неймовірну радість звільнення від фашистських окупантів!

У серці кожного тростянчанина зберігається глибока вдячність воїнам-визволителям. Згадаймо події тих далеких, опалених війною часів…одинадцять днів лінія боїв розділяла наше місто на дві частини - в одній були радянські війська, в іншій – німецькі, одинадцять днів тривали запеклі бої. 19 серпня 1943 року навальною атакою радянські підрозділи спочатку вибили фашистів із території Цукрового заводу, потім – із «Райсільгосптехніки», міського парку, комбінату хлібопродуктів, поступово звільняючи від фашистів усе місто…

Анонс
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів громади!

19 серпня Тростянець відзначає 76 річницю визволення від фашистських загарбників! З цієї нагоди, 19 серпня о 10-00, відбудеться урочисто-траурний мітинг на площі 40-ї Армії та покладання квітів до пам’ятного знаку «Танк Т-34».
Запрошуємо до участі трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадських активістів та усіх мешканців Тростянецької міської громади!

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту