Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Сесія
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Депутати плідно працювали на сесійному засіданні

Сімдесят важливих для життєдіяльності громади питань розглянули депутати Тростянецької міської ради на сесійному засіданні, яке відбулося 28 травня. Заслухавши доповідь Юрія Бови, міського голови Тростянецької ОТГ, депутати затвердили звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької громади за 1-й квартал 2019 року. Керманич нашої громади підкреслив, що робота протягом звітного періоду була сконцентрована на розвитку таких важливих напрямків, як освіта, медицина, культура, спорт, туризм.

Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

У школах Тростянецької громади пролунав останній дзвоник!

Сьогодні мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів про закінчення навчального року – урочисті лінійки пройшли в кожній школі! До однієї з найчисельніших за кількістю учнів шкіл громади та найкращою за результатами освітнього процесу – міської школи № 5 – завітали на свято Останнього дзвоника Юрій Бова - міський голова Тростянецької ОТГ, Наталія Новак – начальник відділу освіти Тростянецької міської ради.

Приємно було споглядати школярів та педагогів, які прийшли на свято в національному вбранні! Цьогоріч на урочистій лінійці привітання від керівників не були багатослівними та тривалими, зате почесних грамот дітям за перемоги в учнівський олімпіадах, похвальних листів відмінникам навчання вручалося ой як багато! Усі найкращі учні школи вишикувалися з грамотами на оновлених центральних сходах! Їх щиро привітала директор школи - Ірина Бондаренко.

Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день знаменує завершення навчального року. Це подолання учнями чергової сходинки в освоєнні знань. Цілий рік школярі навчалися - засвоювали закони природи, вивчали рідну та іноземну мову, долучалися до скарбів світової літератури. Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання.

Для більшості учнів Останній дзвоник сповіщає про відпочинок на канікулах. Для випускників цей дзвоник - останній. Безтурботне дитинство минуло, ви, випускники, вирушаєте у самостійне доросле життя. Вірю, що кожен з вас реалізує власні здібності, таланти, побудує власну успішну долю. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!

Культурне життя міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Першу знахідку розкопали археологи в Зарічному!

На запрошення Тростянецкьої міської ради 28 травня в селі Зарічне розпочали дослідницьку роботу наукову співробітники Інституту археології Національної академії наук Украї́ни.Дослідження Зарічненького археологічного комплексу захоронень епохи середньовіччя в перший же день дало результат! Археологи натрапили на поховання якому десь 800 років! Це скелет жінки приблизно 27 річного віку. Поховання було здійснене у домовині, яка за строком давності не збереглась. Археологи також знайшли натільний хрестик.

Фестивалі
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Балет «Лускунчик» став родзинкою сьомого фестивалю «Чайковський fest»!

Вперше на сцені фортеці «Круглий двір» відбулася постановка балету «Лускунчик» П.І. Чайковського у виконанні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка! Вечір балету під супровід симфонічного оркестру, який проходив у заключний фестивальний день, подарував глядачам щирі емоції, яскраві враження, незабутні відчуття краси і справжнього мистецького свята!

Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, від імені тростянчан та гостей фестивалю він подякував артистам за неперевершені виступи й вручив подяки колективу Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, співорганізатору фестивалю, видатному діячу мистецтв Олександру Пірієву. Спонсору фестивалю – фабриці ПрАТ «Монделіс Україна» також висловив щиру вдячність Юрій Бова, міський голова.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту