Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Станом на 14 квітня 2021 року на Сумщині 66272 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 463 осіб (Білопільський р-н – 6, Буринський р-н – 14, Великописарівський р-н – 10, Глухів – 31, Глухівський р-н – 15, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 6, Краснопільський р-н – 7, Кролевецький р-н – 10, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 4, Липоводолинський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 25, Охтирка – 7, Охтирський р-н – 12, Ромни – 3, Роменський р-н – 1, Суми – 233, Сумський р-н – 63, Тростянецький р-н – 6, Шостка – 1, Ямпільський р-н – 3).

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 945 летальних випадки, з них за минулу добу – 10 (Конотоп – 1, Роменський р-н – 2, Суми – 4, Сумський р-н – 3).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 54269 осіб, з них за минулу добу – 446 (Білопільський р-н – 3, Буринський р-н – 16, Великописарівський р-н –18 , Глухів – 18, Глухівський р-н – 4, Конотоп – 25, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 21, Лебединський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 19, Недригайлівський р-н – 3, Охтирка – 16, Охтирський р-н – 50, Путивльський р-н – 14, Ромни – 12, Роменський р-н – 7, Суми – 136, Сумський р-н – 7, Шостка – 64, Шосткинський р-н – 3, Ямпільський р-н – 3).

Інформація щодо заповненості ліжок (відсоток) у закладах охорони здоров'я Сумської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 за посиланням: http://sm.gov.ua/ru/oda/21225.

Благодійність
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міський голова Юрій Бова знову передав цікаві артефакти для майбутнього музею!

У Юрія Бови, міського голови Тростянецької громади, є давня мрія - створити в селі Боголюбове, на місці таємничих скіфських курганів, потужний історично-культурний центр, разом із дуже цікавим музеєм, який би став справжнім магнітом для тисячів туристів та шанувальників історичної бувальщини.

Кроком за кроком Юрій Анатолійович іде до своєї мети, прагнучи зробити все для створення боголюбівського закладу історії та культури - і як міський голова, і просто як мешканець Тростянецької громади. Адже у вільний від роботи час Юрій Бова збирає з усіх усюд різні предмети старовини, цікаві артефакти, автентичні речі, щоби потім було з чого створити в майбутньому дійсно класну музейну експозицію в селі Боголюбове.

Нові призначення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Голова Сумської ОДА Василь Хома представив нового голову Охтирської райдержадміністрації

У рамках робочої поїздки в Охтирський район голова Сумської облдержадміністрації представив активу укрупненого району Леоніда Клизуба, як нового голову райдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації зачитав відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського про призначення і побажав новому голові райдержадміністрації плідної роботи на благо району.

Важлива інформація
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома жителів Тростянецької громади: укладання договорів з надання послуг на вивезення твердих побутових відходів є обов'язковим

Повноваження щодо діяльності із побутовими відходами законодавче закріплені за місцевим самоврядуванням. Ця тема не втрачає актуальності, оскільки від санітарної чистоти й благоустрій населених пунктів залежить екологічна безпека, здоров'я і якість життя людини.

Згідно до постанови КМУ від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», послуги з поводження з побутовими відходами надаються суб’єктом господарювання, визначеним органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах в установленому законодавством порядку.

Ремонтні роботи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Жити буде комфортніше: у соціальному гуртожитку ДП «Комунжитло» роблять ремонт

Житло для людини, безперечно, одна з найважливіших речей серед матеріальних благ. Добре, якщо воно є своє. А якщо сталося так, що людина соціально незахищена, не має ані будинку, ані квартири, то що робити? Як жити далі? Міський голова Юрій Бова, один із тих очільників громад, які активно переймаються цим болючим питанням.

Нагадаємо, що саме за ініціативи Юрія Анатолійовича Бови у Тростянці був створений соціальний гуртожиток по вул. Заводська, 1. Сьогодні там проживає 108 людей, серед яких десять сиріт дитинства, двадцять чотири одинокі матері, п’ятеро учасників бойових дій, шестеро пенсіонерів.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту