Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні юристи Тростянеччини! Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Для сучасного українського суспільства ваша професія надзвичайно важлива, адже у цей час на правничу спільноту покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, приведення українського законодавства до рівня європейських стандартів, посилення правових гарантій захисту громадян і підвищення правової культури українців.

Шановні юристи, будьте завжди гідними свого високого призначення! Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить користь людям.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Охорона здоров"я
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

7 жовтня - міжнародний День лікаря

Первинну медичну допомогу жителям Тростянецької громади надають фахівці КНП «Тростянецький Центр первинної медичної допомоги». Мережа Центру складається з 5-ти амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 10-ти фельдшерських пунктів (дев'ять у сільській місцевості й один у місті) та одного сільського ФАПу. Медичне обслуговування населення нашої громади на первинному рівні забезпечує 16 сімейних лікарів та 48 медпрацівників середньої ланки. Центр первинної медичної допомоги з 1 жовтня 2018 року почав фінансуватися за принципом «Гроші ходять за пацієнтом», коли кошти від НСЗУ надходять за підписані декларації з сімейним лікарем. Станом на сьогодні, 7 жовтня, 21 140 жителів громади підписали декларації з сімейними лікарями (97% від загальної кількості мешканців).

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Вітаємо з перемогою тростянецьких юних боксерів!

4 - 5 жовтня в м. Суми відбувся турнір з боксу - відкрита Першість МКЗ КДЮСШ «Суми». Тростянецьку Дитячо-юнацьку спортивну школу представляла команда з 5-ти юних боксерів. Наші спортсмени виступили чудово й повернулися додому з перемогами! Перші місця вибороли Максим Прокопович, Денис Івженко, Дмитро Мельник, друге призове місце у Дениса Колінька! Вітаємо хлопців з перемогою!

Святкові заходи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Є професія на світі - віддавати серце дітям!

Щороку на початку жовтня, коли природа радує усіх нас розмаїттям жовтогарячих барв, Україна відзначає День працівників освіти! Цей святковий день є знаком всенародної шани і вдячності тим, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захопливий світ знань, допомагає мудрою порадою та зігріває теплотою сердець своїх вихованців.У п'ятницю, 4 жовтня, в районному Будинку культури на свято зібралася когорта працівників освіти Тростянецької громади та району – вчителі, вихователі, педагоги позашкільних навчальних закладів. З привітальними слова до педагогів й до ветеранів освітянської ниви звернулися Юрій Бова – міський голова Тростянецької громади, Олег Сипко – голова райдержадміністрації, Андрій Корж – голова районної ради.

Благоустрій
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Будується стадіон, на який заслуговують наші спортсмени

Тростянецький стадіон ім. В. П. Куца буде мати якісне футбольне поле з автоматичною системою поливу, яке в повій мірі відповідатиме сучасним стандартам! Поряд облаштують бігові доріжки та тренувальні поля. Нагадаємо, що виділення коштів із державного бюджету на реконструкцію нашого стадіону раніше ухвалив Уряд України. Йдеться про 11 мільйонів гривень на перший етап реконструкції. За вищезазначену суму коштів та при співфінансуванні з бюджету громади в сумі 2,2 мілн. грн. будуть здійснені такі роботи: заміна трав’яного газону головного поля та влаштування системи автоматичного поливу; будівництво трав’яного тренувального поля розміром 60Х40 з влаштуванням системи автоматичного поливу; будівництво легкоатлетичних бігових доріжок з монтажем травмобезпечного покриття тощо.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту