Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Благоустрій
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Встановили нові ігрові майданчики для малечі

Дитячій ігровий майданчик днями облаштували комунальники на прибудинковій території по вул. Б. Хмельницького, 24. Майданчик розташований у чудовому місці – на галявині соснової лісопосадки. В тіні дерев, яка рятує від літньої спеки, діти залюбки розважаються на майданчику з ранку до вечора! До їх послуг - велика гірка, гойдалка, карусель «Василек», ігровий комплекс «Малыш», чотири вуличних спортивних тренажери . Обладнання виробництва відомого національного концерну «Інтер Атлетика» є високоякісним.

Усі діти Тростянецької громади повинні мати рівний доступ до активного і цікавого дозвілля. Так вважає міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова, тому ігрові та спортивні майданчики встановлюються в кожному мікрорайоні. Нещодавно спортивно-ігровий дитячій майданчик з’явився у Радомлі – віддаленому мікрорайоні Тростянця. Він містить у собі шість спортивних тренажерів різного типу, ігровий комплекс «Малыш», велику гірку, гойдалку, карусель «Василек». Ігрове та спортивне обладнання якісне, яскраве, надійне, виготовлене з деревини, металу та пластика. Придбали його за кошти міського бюджету.

Ремонтні роботи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Приміщення Тростянецької публічної бібліотеки набуває сучасного вигляду!

У Тростянецькій публічній бібліотеці повним ходом йде ремонт. Станом на сьогодні здійснено такий обсяг робіт: вирівняно гіпсокартоном стіни; пошпакльовано й погрунтовано стелю та стіни; пофарбовано стелю; зроблено цементну стяжку підлоги та здійснено укладання керамічної плитки; вставлено 10 нових теплозберігаючих вікон. У понеділок ремонтники приступлять до фарбування стін. Минулої п'ятниці, 15 червня, хід виконання робіт особисто проконтролював Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОTГ.

Безпека та правопорядок
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Подорожі будуть комфортними та безпечними!

Комфортабельний мікроавтобус IVECO Daily на 19 посадочних місць придбало підприємство "Tpостянецькомунсеpвіс" для потреб освітян, позашкільників, спортсменів. Новий транспортний засіб куплено за кошти міського бюджету. Мікроавтобус буде використовуватись для перевезення на змагання за межі Тростянця спортивних команд, зокрема, наших футболістів, а також школярів та гуртківців Палацу дітей та юнацва, учнів музичної школи на різноманітні творчі конкурси обласного та Всеукраїнського рівня. Про це повідомив міський голова Tростянецької ОTГ Юрій Бова.

Професійні свята
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Привітали з професійним святом вартових здоров’я!

У ці дні в Тростянецькій громаді, як і по всій Україні, вшановують людей найгуманнішої, найважливішої професії – медичних працівників! Медична сім’я Тростянеччини – це понад 620 фахівців, з них 80 лікарів. Усіх, хто причетний до благородної справи охорони здоров'я – лікарів, медичних сестер, лаборантів, фельдшерів, обслуговуючий персонал зі святом сьогодні урочисто вітали керівники громади та району – Юрій Бова - міський голова Тростянецької ОТГ, Олег Сипко – голова райдержадміністрації, Андрій Корж – голова районної ради й безпосередній керівник тростянецьких медиків – головний лікар Центральної районної лікарні – Анатолій Плахтиря.

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні жителі багатоквартирних будинків та члени ОСББ

Тростянецька міська рада запрошує вас 19 червня о 10:00 на лекцію-семінар на такі теми: "Теплі кредити - можливість заощаджувати" та "ЕСКО в житловому фонді". Лекції проводяться у рамках "Днів сталої енергії" Тростянецької ОТГ.

В ході лекцій всі, хто має бажання заощаджувати кошти, які витрачаються на оплату енергоносіїв, зможуть ознайомитися з різними варіантами залучення фінансових ресурсів на підвищення енергоефективності власних квартир та будинків.

Місце проведення заходу - зал засідань Тростянецької міської ради. Вхід вільний.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту