Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Культурне життя міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Звітували учні дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського

Звітний концерт фортепіанного відділу, який пройшов 23 січня в садибі Л. Є Кеніга, перетворився на зворушливе музичне свято, де поєдналися історія нашої музичної школи та її сьогодення, теплі зустрічі з випускниками та яскраві концертні виступи. Ось вже 55 років працює в Тростянці дитяча музична школа й живе цікавим і насиченим творчим життям. На протязі усіх цих років педагоги фортепіанного відділу не тільки вчать дітей музичній майстерності, а й створюють самобутні учнівські колективи: фортепіанні дуети, камерні та вокальні ансамблі, хори.

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відкритий турнір з волейболу визначив переможців!

Відкритий турнір з волейболу серед чоловіків віком 35 років і старших відбувся минулої суботи, 25 січня, у спортзалі Локомотив. За перемогу в турнірі змагалися тростянецькі волейболісти з СК «Академія спорту», команда «Нафтовик» (м. Охтирка) та дві команди з міста Суми - СНАУ «Ветерани» та ВК «Суми».

Змагання пройшли в напруженому ритмі та були видовищними! Вболівальники гаряче підтримували свої команди! У фінальній грі між сумськими та охтирськими волейболістами в запеклій боротьбі перемогла команда ВК «Суми», 2 почесне місце виборола команда «Нафтовик» (м. Охтирка), бронзова нагорода - у нашої «Академії Спорту»!

Виконком
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

На виконкомі затвердили соціальний паспорт Тростянецької громади

Соціальний паспорт Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади затверджено на засіданні виконавчого комітету Тростянецької міської ради, яке відбулося 22 січня.

Цей документ містить у собі такі відомості про Тростянецьку міську ОТГ: площа території; кількість населення; перелік підприємств, установ, організацій усіх форм власності – їх адреси, ПІБ керівників, контактні номери телефонів; перелік соціальних послуг; заклади освіти, медицини, культури, соцзахисту, спорту – їх адреси, ПІБ керівників, контактні номери телефонів. До Соціального паспорту Тростянецької міської ОТГ включені громадські організації, банківські установи, магазини, заклади ресторанного господарства.

Соціальний паспорт Тростянецької міської ОТГ буде розміщено на офіційному сайті Тростянецької міської ради у розділі «Соціальний захист населення».

Тренінги
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

«Моя громада – мій добробут!»

Тростянецька публічна бібліотека та громадська організація «Родинне коло Тростянеччини» є учасниками проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»), який реалізується у співпраці з Міжнародною організацією IREX та Асоціацією міст України. Для участі у згаданому проекті вони пройшли торік конкурсний відбір.

23 - 24 січня 2020 року в навчальному візиті «Тренінг з фасилітації. Розвиток ключових компетентностей» для грантерів IV раунду проекту «Пульс», який проходив у Львові, взяли участь Людмила Єфремова –директорка Тростянецької публічної бібліотеки та Галина Іговська – голова ГО «Родинне коло Тростянеччини».

Пам'ятні дати
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв голокосту

Шановна громадо, сьогодні, 27 січня, у річницю звільнення військами Першого Українського фронту в’язнів нацистського табору в Освенцімі, світове співтовариство вшановує пам’ять жертв Голокосту. Це одна з найбільших в історії людства трагедій, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру. Пройшовши через страхіття Голодомору 1932-1933 років, українці як ніхто інший розуміють біль єврейського народу. Ми вчимося на помилках минулого і кожен з нас робить усе можливе задля того, щоб трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту