Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Фестивалі
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Стартував шостий музичний фестиваль «СХІД РОК»!

Він триває з 10 по 12 серпня. На фестиваль продовжують прибувати фанати рок-музики з різних куточків України. Для них облаштоване безкоштовне наметове містечко з усіма побутовими зручностями в дендропарку Нескучне, до нього організовано підвіз гостей фестивалю. «СХІД РОК»-2018 – це повномасштабні концерти понад 20-ти музичних гутрів на «великій» та «малій» сценах (іх було відібрано з 300-та, що подали заявки на участь), яскраві розважальні заходи у Міжнародний день молоді (12 серпня) – ранкова його, польоти на повітряній кулі й мотопараплані, а ще - ярмаркова торгівля на Вічевій площі, дитячі атракціони та багато іншого!

Сесія
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

На сесії – про співпрацю з сільськими радами щодо утримання закладів первинної медичної допомоги

Сільські ради Тростянецького району, які не приєдналися до об'єднаних громад, а саме – Семеренківська, Дернівська, Мартинівська, Ницахська, Буймерська, Станівська на своїх сесіях ухвалили рішення про співробітництво з Тростянецькою міською ОТГ з питання утримання сільських закладів первинної медичної допомоги – амбулаторій, ФАПів, ФП комунальним некомерційним підприємством «Тростянецький центр первинної медико-санітарної допомоги». Восьмого серпня на сесії міської ради депутати своїм рішенням надали згоду на співробітництво з вищевказаними громадами з відповідного питання.

Призначення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Затверджено заступника міського голови з питань ЖКГ, благоустрою, транспорту та зв’язку

На сесії міської ради, яка відбулась 9 серпня, депутати розглянули подання Юрія Бови, Тростянецького міського голови, щодо призначення на посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку Юрія Заяц. Депутати підтримали запропоновану міським головою кандидатуру, взявши до уваги той факт, що Юрій Миколайович має величезний досвід роботи у сфері житлово-комунального господарства міста, понад 10 років він пропрацював у Тростянецькій міській раді на цій посаді. Згідно з рішенням сесії міської ради, Юрій Миколайович приступить до роботи з 1 вересня поточного року. Новообраний заступник взяв слово на сесії й подякував міському голові Юрію Бові й депутатському корпусу за довіру, яку пообіцяв виправдати.

Сесія
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Обрано керівників опорних шкіл Тростянецької громади

Восьмого серпня в стінах Тростянецької міської ради пройшли два конкурси - на заміщення вакантної посади директорів опорних шкіл Тростянецької громади - № 3 та № 5 (закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів). На кожну з вакантних посад подало заявки по одному кандидату – Лариса Лампак (директор школи № 3) та Ірина Бондаренко (заступник директора школи № 5). Конкурсна комісія, яку очолила заступник міського голови Оксана Заяц, налічувала 11 членів – це представники трудових колективів, батьківських комітетів, громадських організацій. На розсуд комісії конкурсанти представили змістовні та цікаві презентації, де відобразили своє бачення роботи на цій відповідальній посаді, під час співбесіди вони виявили глибокі знання законодавства у сфері освіти. За результатами таємного голосування, Лариса Лампак стала переможницею конкурсу на посаду директора опорної школи № 3, Ірина Бондаренко – опорної школи № 5. На сесії міської ради, розглянувши подання голови конкурсної комісії Оксани Заяц, депутати затвердили на вищевказаних посадах Ірину Бондаренко та Ларису Лампак терміном на 2 роки. Новопризначених керівників урочисто привітав міський голова Юрій Бова.

Гранти
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Їдальню опорної школи № 3 буде модернізовано за грантові кошти!

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти й комфортних умов навчання усіх дітей нашої громади, на базі школи № 3 було створено опорну школу. В ході комісійного обстеження приміщень школи № 3 працівниками міської ради, відділу освіти було виявлено, що шкільна їдальня потребує капітального ремонту й переоснащення. Враховуючи вищесказане, Тростянецька міська рада подала заявку до Посольського фонду Німеччини на отримання фінансової підтримки для реалізації міні-проекту «Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей!». Станом на сьогодні вже відомо, що Тростянецька міська рада виграла грантові кошти в сумі 280,0 тисяч гривень на модернізацію шкільної їдальні! Грантові кошти найближчим часом надійдуть на рахунок відділу освіти Тростянецької міської ОТГ, вони будуть використані на придбання нового приладдя для харчоблоку, посуду, якісних сучасних меблів. Наразі в їдальні тривають ремонтні роботи, які фінансуються з міського бюджету.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту