Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Наради
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Представники трудового колективу ПрАТ «Монделіс Україна» зустрілися з міським головою Юрієм Бовою

Тростянецькою міською радою 4 червня була проведена нарада щодо врегулювання конфліктної ситуації, яка виникла на ПрАТ «Монделіс Україна» між найманими працівниками ПрАТ «Монделіс Україна» та адміністрацією ПрАТ «Монделіс Україна». Ініціатором проведення наради виступила профспілкова організація ПП «Свобода праці» ПрАТ «Монделіс Україна (керівник - Євген Водоп’ян). Захід зібрав понад 80 працівників трудового колективу ПрАТ «Монделіс Україна», які хотіли бути почутими. Найболючішим питанням для найманих працівників ПрАТ «Монделіс Україна» є заробітна плата, яка, з їх слів, на сьогодні є на рівні мінімальної, а також встановлення додаткових надбавок та виплат, таких як матеріальна допомога на оздоровлення, надбавки за вислугу років та інші. Кожен учасник зібрання мав можливість озвучити проблеми, що найбільш хвилюють.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємстві «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємстві «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської радиНа підставі частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення 20 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 189 від року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради та початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади» юридична адреса якої та фактичне місцезнаходження: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Нескучанська, 7.
Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється після оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Тростянецької міської ради та в друкованих ЗМІ з 8.00 год. до 17.15 год.
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади до 2030 року.
З метою громадського обговорення на сайті Тростянецької міської ради оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Стратегії розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади до 2030 року.


Строк громадського обговорення заяви – 15 (п'ятнадцять) днів з даної публікації.


Відповідальний за організацію розгляду – Цибулько Дмитро Іванович (начальник відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності).


Пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проект Стратегії розвитку Тростянецької об’єднаної територіальної громади до 2030 року приймаються в адмінбудівлі Тростянецької міської ради (кабінет №24) за адресою: вул. Миру, 6, м. Тростянець, Сумська область, 42600, або на електронну адресу mail@trostyanets-miskrada.gov.uaтел. +38 (05458) 51380, 51150, факс +38 (05458) 51380


Ознайомитись із заявою можна на офіційному сайті Тростянецької міської ради: http://trostyanets-miskrada.gov.ua/ за посиланням


День захисту дітей
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відзнаки
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міський голова Юрій Бова вручив сертифікати та відзнаки обдарованим школярам Тростянецької громади!

Положення про призначення грошових винагород Тростянецької міської ради одинадцятьом школярам громади за високі досягнення в навчанні затвердили депутати своїм рішенням на сесійному засіданні, яке відбулося вчора, 28 травня. А сьогодні, після свята Останнього дзвоника, ці школярі та їх батьки були запрошені до Тростянецької міської ради, де міський голова особисто вручив їм грошові сертифікати. На відповідні цілі з бюджету громади виділено 22,5 тисяч гривень. Також сьогодні до Тростянецької міської ради були запрошені школярі, які стали переможцями краєзнавчої вікторини «Леопольд Кенінг: людина, яка створила себе сама». Юних краєзнавців теплими словами привітав і вручив їм почесні грамоти міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту