Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ремонтні роботи
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

На туристів та спортсменів чекатимуть нові кімнати відпочинку!

Потік туристів влітку в готелі «Елегія», розташованому в Тростянці по вул. Заводській, щороку зростає. «Фестивальне літо-2019 – це для готелю близько дві тисячі туристів, крім того, кілька разів на рік проживають у готелі біатлоністи та їх тренери», - розповідає Юлія Шереверя – керівник ДП «Елегія» КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ», й додає, що саме для спортсменів у готелі здійснюється капремонт четвертого поверху.

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Біатлоністи обрали Тростянець постійним місцем проведення Всеукраїнських змагань!

У неділю 18 серпня, в другий день Всеукраїнських змагань з літнього біатлону, спортсмени розігрували нагороди у мас-старті на лижоролерах. Змагання відбувалися на об’їздній трасі, в оточенні соснового бору, за участі юних біатлоністів з Сумської, Харківської, Київської, Волинської областей. Переможців, призерів змагань і всіх учасників, а їх було близько 100, привітали на Тростянецькій землі й вручили медалі та почесні грамоти заступник міського голови Володимир Злепко, головний суддя змагань Олександр Тімофеєв, видатний біатлоніст, член національної збірної команди України Сергій Сєднєв.

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянець знову приймає біатлоністів!

Третій рік поспіль у Тростянці проходять Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат. 16 липня на змагання прибуло близько 100 спортсменів з Харківської, Київської та Волинської областей. Біатлоністи змагатимуться протягом двох днів 17 -18 серпня. Сьогодні вони випробовували себе у спринті: біг плюс стрільба. У змаганнях беруть участь чоловіки та жінки старше 20-ти років, а також біатлоністи віком від 15-ти років й молодші хлопці та дівчата.
На підприємствах міста
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Обласний Музей лісу відкрили в Тростянці!

Визначна подія сьогодні відбулася 16 серпня в Тростянці, на державному підприємстві «Тростянецьке лісове господарство»! З нагоди ювілейної дати – 70 річниці утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, там відкрився просвітницький осередок, у якому зібрана вся історія становлення і розвитку лісової галузі на Сумщині – обласний Музей лісу! Оновлена територія підприємства «Тростянецьке лісове господарство» приємно вразила своєю красою та бездоганністю поважних гостей, а прибуло їх на свято доволі багато. Це керівники та кращі працівники лісової галузі Сумщини, ветерани лісогосподарської справи. У заході взяли участь керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький, голова райдержадміністрації Олег Сипко, заступник міського голови Юрій Заяц, голова районної ради Андрій Корж.

Візити
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянчани налагоджують співпрацю з Литвою для реалізації спільних проектів

Тростянецька міська рада працює над створенням туристичного кластеру в селі Зарічному (історична назва – Боголюбове), в околиця якого понад 600 століть тому, в 1399 році, відбулась вирішальна битва на річці Ворскла, литовський князь Вітовт на чолі такого строкатого війська зазнав поразки в боротьбі з військами Золотої Орди. Образ минулого, сконструйований в історичній пам’яті, відіграє велику роль у налагодженні якісно нових відносин між двома державами – Литвою і Україною. Сьогодні в суспільстві, як ніколи, зростає роль колективної пам’яті. Історична спадщина двох сусідніх народів – це сотні замків, парків, фортець і храмів, які є нашим спільним надбанням і потребує постійної уваги не тільки обох держав, а й усього суспільства, зокрема молоді, яка є з’вязуючою ланкою між минулим і майбутнім. Про це йдеться в українсько-литовському проекті «Культурно-історична спадщина – як основа розвитку сталих дружніх україно-литовських відносин», в межах якого делегація Тростянецької міської ради перебуває з робочим візитом у місті Тракай Литовської республіки.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту