Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Благоустрій
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Дбаємо про безпеку дорожнього руху

Сьогодні у Тростянці виконуються роботи по розмітці дорожнього полотна: наносяться розподільчі смуги на комунальних дорогах та оновлюються пішохідні переходи.

Нанесення розподільних смуг здійснює спеціалізоване комунальне підприємство м. Лебедин, пішохідні переходи розмічають тростянецькі комунальники з «Екосервісу».

Свіжа розмітка дорожнього полотна з'явиться на таких вулицях: Набережна, Скрябіна, Кеніга, Нескучанська, Миру, Луніна, Пам’яті, Гаївська , Л. Татаренка, Б. Хмельницького, Гришина й на об’їздній дорозі.

Увага, аукціон!
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома населення та суб'єктів господарювання

Тростянецька міська рада інформує про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону з умовами об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська, 88 (приміщення № 10) у м. Тростянець Сумської області!

Відомості про об’єкт малої приватизації: нежитлове приміщення № 10 площею 11,4 м2 розташоване в одноповерховому цегляному багатоквартирному будинку (колишній гуртожиток) по вул. Благовіщенська, 88 в м. Тростянець Сумської області.

Технічний стан нежитлового приміщення є придатним для використання. Об’єкт продажу може використовуватися під офіс або для здійснення підприємницької діяльності.

Увага, аукціон!
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

До відома населення та суб'єктів господарювання

Тростянецька міська рада інформує про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону з умовами об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вул. Ломоносова, 5/1 в м. Тростянець Сумської області.

Відомості про об’єкт малої приватизації: нежитлова цегляна будівля з прибудовами загальною площею 78,7 м2 розташована поблизу Тростянецької шоколадної фабрики, неподалік багатоповерхового та індивідуального житлового фонду в районі Цукрозаводського мікрорайону.

Поряд з об’єктом приватизації розміщені індивідуальні господарські гаражі. Стан під’їзних шляхів задовільний. Зупинка громадського транспорту - в зоні пішохідної досяжності.

Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Станом на 24 червня на Сумщині 272 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 9 осіб (м. Суми - 4, Сумський р-н - 2, Путивльський район - 2, м. Ромни - 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 186 осіб, з них 2 - за минулу добу (м. Суми - 1, м. Ромни - 1).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 72 випадки захворювання, у Сумському районі – 16, м. Охтирка – 20, м. Конотоп – 15, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 25, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 20, Тростянецький район – 3, Роменський район – 2, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 9, Глухівський район – 3, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 13, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1.

Станом на 24 червня у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 11, що становить 2,9% від загальної кількості ліжко-місць.

Оголошення
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Центр надання адміністративних послуг інформує!

Центр надання адміністративних послуг тимчасово, з 24 червня 2020 року, буде здійснювати прийом громадян в обмеженому режимі, оскільки останнім часом на Тростянеччині спостерігається зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію!

Просимо жителів Тростянецької громади та району звертатися в ЦНАП лише у випадках крайньої необхідності та з питань, які не можливо відтермінувати.

Наголошуємо на необхідності дотримання заходів безпеки та санітарно-гігієнічних норм задля збереження власного здоров’я та здоров’я своїх близьких!

Консультації з питань надання адміністративних послуг за телефоном:
(05458) 6-62-90

З питань державної реєстрації права власності на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців:
(05458) 5-12-72

З питань реєстрації актів цивільного стану:
(05458) 5-12-54

Заздалегідь вдячні за розуміння!

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту