Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Рейтинги громад
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянецька громада – друга за рівнем інвестиційної привабливості та інституційної спроможності серед 200 кращих громад України

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

За результатами рейтинг найкращих 200 громад України станом на 01.07.2020 року Тростянецька ОТГ на другому місці! Оцінено по Україні 1540 громад. Середній рейтинг по Україні - 21,49.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році. До рейтингу входять 200 найкращих громад України станом на 1 липня цього року. Також рейтинг відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

До нього потрапили і громади Сумської області. Зокрема, 2 місце в рейтингу - Тростянецька громада, 36 – Конотопська, 58 - Шосткинська ОТГ, 66 - місто Глухів, 78 місце – Чернеччинська, 94, 95 - Краснопільська та Березівська ОТГ, 175 місце в рейтингу - Миколаївська громада Білопільського району.Наради
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мікрорайон Смородине й село Кам’янка - першочергові пріоритети реалізації програми по будівництву базових станцій мобільного зв'язку

На посиленому контролі у влади Тростянецької громади перебуває питання щодо забезпечення мобільним зв'язком Смородинського мікрорайону Тростянця, сіл Кам’янка, Кам’янецьке, Зарічне, Лучка.

У червні 2020 року з цього приводу в Тростянецькій міській раді пройшла онлайн-нарада за участю співробітників Міністерства цифрової трансформації, провідних мобільних операторів країни. Підсумком наради стало рішення щодо прискорення будівництво базових станцій: перенесено початок їх спорудження з 2022 на 2020 рік.

Привітання міського голови
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Шановні жителі міста Bystřice nad Pernštejnem!

З великою приємністю поздоровляю Вас від себе особисто, від імені жителів Вашого українського міста-партнера Тростянець з величною датою – з 440-річницею з часу отримання Bystřice nad Pernštejnem статусу міста від короля Рудольфа II-го!

Ми, українці, шануємо історію Чехії, історію Вашого славного міста й знаємо, що 1580 році Bystřice nad Pernštejnem отримало статус міста від короля Рудольфа II. У 1905 році до міста була проведена залізниця, яка веде з Žďár nad Sázavou, завдяки чому почала розвиватися промисловість. У 1925 році місто Bystřice було перейменоване на Bystřice nad Pernštejnem.

Щиро дякуємо Karel Pačiska, меру Bystřice nad Pernštejnem, за запрошення на свято з нагоди 440-річниці з часу заснування Вашого міста!

Делегація Тростянецької міської ради планувала поїздку, аби відзначити це величне свято разом з Вами – нашими чеськими друзями, та провести перемовини щодо нашої подальшої співпраці. Прикро, що через продовження терміну дії обмежень в рамках карантинних заходів для в'їзду українських громадян, поїздку довелося скасувати.

Дозвольте побажати Вам від щирого серця, щоб з кожним роком місто Bystřice nad Pernštejnem розквітало й всебічно розвивалося, щоб краще жилося його мешканцям, щоб свято заснування міста завжди єднало і гуртувало усіх Вас в одну велику й дружню родину!

Вельмишановні жителі Bystřice nad Pernštejnem! Саме Ви – найцінніший скарб свого міста! Талановиті й працелюбні, доброзичливі й активні, саме Ви день за днем створюєте сьогодення свого рідного міста! Саме завдяки Вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці в місті Bystřice nad Pernštejnem яскравими кольорами вирує життя!

Охорона здоров"я
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Найбільше підписаних медичних декларацій - на Тростянеччині

В області наразі підписано 893 069 декларацій, або майже 84%, (середній загальноукраїнський показник складає 72,2%). Про це повідомив Сергій Бутенко, виконуючий обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я. Найбільше підписаних деклараціях – у Тростянецькому (84,8%) Буринському (84,4%), Роменському (83,6%) районах та м. Суми (84,1); найменше – у Путивльському (61,7%) та Кролевецькому (68,4%) районах».

Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Станом на 4 серпня 2020 року на Сумщині 560 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 19 осіб (м. Суми - 6, Охтирка - 9, Конотоп - 1, Конотопський р-н - 1, Недригайлів - 1, Кролевець - 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 373 особи, з них 22 за минулу добу (м. Суми - 12, Сумський р-н - 1, Конотоп - 3, Ромни - 5, С. Будський р-н - 1).

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту