Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Опитування
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАКУПІВЛІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ЗАКУПІВЛІТростянецька міська рада оголошує про проведення тендерної закупівлі по об’єкту:
«Капітальний ремонт (термомодернізація) комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради по вул. Нескучанська, 7 в м. Тростянець Сумської області».
ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ «Капітальний ремонт (термомодернізація) комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради по вул. Нескучанська, 7 в м. Тростянець Сумської області»


INVITATION FOR TENDERS “Major repair (thermal modernization) of the municipal non-profit enterprise “Trostyanets City hospital” of Trostyanets city council located at Neskuchanska St. 7, Trostyanets city, Sumy region”
Навчання
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Тростянецька ОТГ успішно пройшла курс з муніципального енергетичного менеджменту

Головний спеціаліст з питань енергетичного менеджменту Тростянецької міської ради Дмитро Сорока 18 вересня перебував з робочою поїздкою у Києві, де взяв участь у фінальному семінарі «Сприяння підвищенню енергоефективності в житловому секторі ОТГ». Захід проходив у межах виконання умов Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах II», партнером якого є Тростянецька міська ОТГ. В ході семінару відбулась офіційна церемонія вручення сертифікатів про закінчення тренінгової програми. Відповідний сертифікат підтверджує, що Тростянецька ОТГ успішно пройшла курс з муніципального енергетичного менеджменту.

Субсидії
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

На Сумщині з 1-го жовтня стартують дві системи монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг передбачає дві системи надання пільг у грошовій формі – безготівкова і готівкова.

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, для отримання виплат у грошовій формі пільговик повинен звернутися до 15 жовтня із заявою до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. У заяві необхідно вказати реквізити банку або ж поштового відділення, куди потрібно перераховувати кошти.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за зразком безготівкового надання субсидій через банківські установи. Для цього банк вестиме у автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, що надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того здійснюватиме переказ коштів на рахунки надавачів комунальних послуг та інформуватиме пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика).

Нагадаємо, що серед осіб, які мають право на пільги – ветерани війни, ветерани військової служби, чорнобильці, багатодітні сім’ї, репресовані, пенсіонери, які працювали у сільських бібліотеках, освітніх і медичних закладах та закладах культури.

Освіта
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Сучасне освітнє середовище створили освітяни для першокласників Тростянецької громади!

Керівники шкіл нашої громади, аби обмінятися кращим досвідом щодо оснащення та оформлення кабінетів початкових класів відповідно до вимог Нової української школи, 18 вересня здійснили об’їзд та оглянули кожен перший клас. Делегацію очолила Наталія Новак – начальник відділу освіти Тростянецької Міської ради. Освітяни побували в усіх 12-х перших класах шкіл громади й переконалися, що вони є сучасними, комфортними для дітей, заохочують їх до засвоєння знань, допомагають краще адаптуватися у новому середовищі.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту