Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
13 років роботи Бови Ю.А. в Тростянецькій міській раді
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Сьогодні, 23 лютого, минає рівно 13 років роботи Бови Ю.А. в Тростянецькій міській раді! За цей відрізок часу наше місто невпізнано змінилося - стало фестивальною столицею сумщини з доглянутими архітектурними
пам' ятками, зеленими й квітучими парками та скверами, освітленими вулицями, комфортними дворами!

В минулому році Юрій Бова став керманичем новоствореної Тростянецької громади! Щоденною кропіткою працею на благо громади він виправдовує довіру своїх виборців. Йому не бракує толерантності, кращих загальнолюдських якостей, а допомогає постійно рухатися вперед наполеглевість у пізнанні й запровадженні усього нового, корисного, сучасного!

Колектив Тростянецької міськоі ради тепло й урочисто привітав Юрія Анатолійовича з цією датою! Колеги бажали своєму керівнику міцного здоров' я, натхнення, нових звершень та подальших успіхів у непростій справі розвитку громади!


Освіта
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Учениця Тростянецької міської школи № 2 Валерія Яковлева
стала стипендіатом голови Сумської ОДА!

20 лютого відбулося урочисте вручення першої стипендії кращим учням шкіл Сумщини. Пишаємося тим, що серед 45-ти талановитих дітей, які отримали винагороду від голови Сумської ОДА Миколи Клочка, – тростянецька дівчинка, учениця 9 класу Тростянецької міської спеціалізованої школи № 2 Валерія Яковлева!

Валерія Яковлева здобула 7 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (перші місця з фізики, географії, астрономії, інформатики, інформаційних технологій, друге місце з хімії, третє місце з математики) та посіла третє місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Дівчинці пощастило мати і турботливих батьків, які створюють всі умови для навчання та розвитку, і кваліфікованих і чуйних учителів, які навчають переборювати труднощі на шляху до перемоги, і вірних друзів, які щиро радіють її успіхам.

Приймаючи сьогодні вітання, Валерія розуміє, що висока нагорода зобов’язує до подальшої наполегливої праці. Тож побажаємо успіхів цій талановитій, розумній, працелюбній дівчинці!

Спорт
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Всеукраїнські змагання із зимового біатлону проходять у Тростянці!

Сьогодні, чудового зимового ранку, стартували Всеукраїнські змагання з біатлону в Нескучанському лісі! Це, без перебільшення, яскрава і важлива подія для Тростянця, адже через чверть століття відроджується лижний спорт, такий популярний і масовий у минулі роки! Юні біатлоністи випробовували власні сили на 3-кілометровій лижній трасі, долаючи круті підйоми і спуски, демонстрували майстерність влучної стрільби із дрібнокаліберної гвинтівки на стрільбищі. 160 юнаків та дівчат прибуло на змагання із Сум, Харкова, Києва та області, Львівської та Чернігівської областей. Чимало городян різного віку прийшли сьогодні на стрільбище до Нескучанського лісу в якості глядачів. І люди старшого покоління, й молодь, і діти тільки позитивно висловлювались про відродження біатлону в Тростянці!

Пам'ятні дати
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні…

Сьогодні в Тростянецькій громаді, як і по всій Україні, проходять заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні – безстрашних синів України, які віддали свої життя під час Революції Гідності задля здолання злочинного режиму. 20 лютого 2014 року на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстріляли близько ста протестувальників… згодом їх назвали «Небесною Сотнею». Жителі нашої громади скали шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У мітингу, що відбувся на Вічевій площі, біля погруддя Т.Г. Шевченку, взяли участь керівники громади та району, депутати,представники політичних партій, трудових колективів, громадські активісти.

Робочі наради
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міський голова провів понеділкову апаратну нараду

Щотижневу понеділкову апаратну нараду провів міський голова, Юрій Бова. В ній взяли участь керуюча справами виконавчого комітету, секретар ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, апарат Тростянецької міської ради, в. о. старост Зарічненської та Кам’янської сільських рад. Учасники робочого засідання прозвітували про виконання протокольних доручень, які отримали на попередній нараді та обговорили нагальні питання життя та розвитку громади. Зокрема, мова йшла про етапи виконання ремонту, забезпечення сучасного дизайну внутрішніх приміщень Центральної районної лікарні. Обговорювалося питання комп’ютерного оснащення районної ЦРЛ.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту