Навігація

ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Збережемо
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
350 річчя міста
sergiu
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 08-09-2010 16:32
Користувач

Зареєстровано: 23.06.10

Шановні відвідувачи форуму, пропоную вам нову тему- "350 річчя міста".Хотілось почути ваші враження від його проведення, позитивні моменти, або якісь недоліки.Можливо вийде цікава дискусія!

LVN
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-09-2010 10:53
Користувач

Зареєстровано: 10.09.10

На жаль був один величезний недолік - у неділю весь день йшов дощ Sad. Організація свята була досить не погана. Пан міський голова, як і будь хто на його місці, гарно провів піар-кампанію перед початком виборів, та не упустив можливості примиритися з людьми які його, м’яко кажучи недолюблюють - як на мене зі сторони виглядало банально. На жаль не може це свято бути відділеним від політики, тому що все навколо було вже пропитано виборами - так склалися та співпали обставини, про що дуже і дуже шкода.
Мені особисто сподобався фестиваль історичного відтворення, тобто лицарі, а особливо фаер-шоу. Так не все пройшло там як було заплановано, було багато казусів. Хто раніше цього не бачив можливо і не сприйняв самої ідеї. Можливо і вийшов перший «блин комом», все ж готувався фестиваль аж місяць. Але всім хто приїхав не цей фестиваль сподобалося і обіцяли наступного року, в разі якщо буди проводитися подібне дійство, обов'язково приїдуть в більш сильному складі. В свою чергу можу сказати, що в незалежності від того як пройдуть вибори зробимо все можливе щоб: по-перше провести фестиваль наступного року, а, по-друге, провести на якісно новому рівні.
Щодо концерта поп виконавців - я не є фанатом всіх 3-х виконавців, більш того вони мене дратують - тому не буду гадити.....
І все ж хочу сказати всім тим хто мав відношення до цього свята-ДЯКУЮ за вашу працю.
І на при кінці є питання: СКІЛЬКИ КОШТУВАЛО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ МІСТА БЮДЖЕТАМ ТА СПОНСОРАМ?

Розум полягає не лише у знанні, але й в умінні застосувати ці знання. (Аристотель)
ПП

Перейти на Форум:
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль

Забули пароль?

Відновити 

Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту