Навігація

ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Збережемо
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Перегляд теми
 Роздрукувати тему
Коли запрацюють дитячі садочки?
Atiana
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-10-2009 19:10
Користувач

Зареєстровано: 26.10.09

Шановний наш мере!Садочки закрили, холодно,тривожно,що ж буде далі? Чи збираєтеся ви підписувати той клятий договір чи може наших дітей привести до вас, до міської ради - будете няньчитися. А що - у вас тепло і затишно, а ви підете працювати в холодне приміщення. Чому ви не турбуєтеся про дітей?Чому амбіції стоять у вас на першому плані?Навіщо ви підриваєте свій авторитет? Коли запрацюють дитячі садочки?

Atiana
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-10-2009 19:46
Користувач

І ще цікаво - що тростянчани думають з приводу таких подій?

Yuriy Bova
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 12-11-2009 00:36
Користувач

Зареєстровано: 24.09.09

Я давав подробне інтерв'ю з цього приводу в "Круглому Дворі", то ж практично добавити нічого. Підрив мого авториету серед мешканців дійсно декому дуже потрібен, особливо напередодні місцевих виборів. Тема садків тому виникла не випадково. Кому сподобаються наповнені групи, число яких постійно збільшується чи проведені ремонти. Згадайте скільки навколо дитсадуів вже було усілякого лайна, з яким ми достойно упоралися. Іноді доводилося йти на відверте протистояння, мітинги, тощо. Але головне, що ми поступово позбавлялися Березінської команди та способів керівництва. Найголовніше, що вигравали діти, бо дитсадки за чотири роки дійсно стали кращими.
Сьогодні продовжується боротьба. Ми не хочемо більше витрачати шалені кошти на опалення, що вилітають у трубу застарілих котелень, адже нам краще вікна на пластикові у садках замінити. Цивілізовано ми вели спір за передачу місту котелень з 2006 року, витративши чимало часу і енергії. Вигравши суди ми не очікували такого нахабства з боку районної ради: не передати котельні і не топити дитсадки. Подивіться на аргументи Холодова, котрі він заявляє на сесії райради - маразм.(www.trostyanets.tv) Любий першокурсник юрфака підтвердить, що він говорить нісенітниці. Підсумок очевидний - Холодову діти і їх проблеми не потрібні, цінніші майнові дивіденти.
"Клятий", як Ви назвали договір, я дійсно не маю права підписувати, хоч поставте мене до стінки. Я не бажаю робити злочин ні фінансовий, ні посадовий. Є судове рішення про необхідність передати котельні місту і воно повинно бути виконане. Рішення вступило в силу і не Холодову його віжміняти.
Після завершення карантину дітей з Казки та Ромашки будемо розподіляти по іншим дитсадкам, якщо у батьків виникають проблеми з їх перебуванням вдома. Та все ж таки надіюся, що у районних депутатів вистачить розуму прийняти виважене рішення, що дозволить запустити два найбільших дитсадки.

p.s. Хочу принести вибачення за ті незручності, що Ви маєте. Повірте, я роблю все від мене залежне, щоб ця ситуація була вирішена якомога швидше.

Atiana
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-11-2009 22:36
Користувач

Говорять, що сьогодні зняли задвижки в дитячиз садочках,чи правда це? А що стосується варіанту,що діти будуть розподілені по іншим дитячим садочкам,то це не вихід.Пор-перше,вони й так переповнені,а по-друге - дитяча психіка дуже нестіка і дітям прийдеться пройти процес адаптації знову,при тому у більш тяжкій формі - нова чужа вихователько,нові чужі діти,приміщення й т.д. Це не вихід,це травма для дитячої психіки.

Yuriy Bova
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 21-11-2009 14:56
Користувач

Зареєстровано: 24.09.09

Atiana надіслано:
Говорять, що сьогодні зняли задвижки в дитячиз садочках,чи правда це? А що стосується варіанту,що діти будуть розподілені по іншим дитячим садочкам,то це не вихід.Пор-перше,вони й так переповнені,а по-друге - дитяча психіка дуже нестіка і дітям прийдеться пройти процес адаптації знову,при тому у більш тяжкій формі - нова чужа вихователько,нові чужі діти,приміщення й т.д. Це не вихід,це травма для дитячої психіки.

У пятницю після обіду котельні розпочали подавати тепло у дитсадки Казка та Ромашка, завдяки досягнутій домовленості між міською радою та райдрержадміністрацією. За два дні температурний режим буде відновлено і у вівторок ми розраховуємо на відкриття цих садків. Тож переводити дітей у інші садки буде не потрібно.

Atiana
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-11-2009 20:07
Користувач

Слава Богу,ми дуже раді, що ви нарешті домовились,ми дуже раді!Smile

Svetaappose
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-03-2010 17:02
Користувач

Зареєстровано: 11.01.10

Я думаю, что Вы ошибаетесь.

Svetaappose
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-03-2010 16:04
Користувач

Зареєстровано: 11.01.10

Да, действительно. Я согласен со всем выше сказанным. Можем пообщаться на эту тему.

smile
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-03-2010 21:25
Користувач

Зареєстровано: 23.05.09

"Svetaappose", это Вы сами с собой дискуссию поддерживаете? Или запутались под каким ником входите?Wink

Перейти на Форум:
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

Пароль

Забули пароль?

Відновити 

Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту