Документи: Проекти рішень міської ради

+ Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої світи Тростянецької міської територіальної громади у новій редакції

від 03.2021 року
м. Тростянець №

+ Про координаційну раду з питань протидії домашньому насильству Тростянецької територіальної громади
У К Р А Ї Н А ПРОЄКТ

від 15 квітня 2021 року
м. Тростянець №____

+ПОРЯДОК ДЕННИЙ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

09 квітня 2021 року

+Порядок денний
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

(третє пленарне засідання)

15 квітня 2021 року

+Про безоплатне прийняття до комунальної власності

7 сесії 8 скликання

м. Тростянець № __________ Про безоплатне прийняття до комунальної власності

+Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів з території Тростянецької міської територіальної громади

Тростянецька міська рада ПРОЕКТ

від ______2021 року
м. Тростянець №

+Про внесення змін до відомостей складу засновників сільських виборчих комісій

Тростянецька міська рада ПРОЄКТ

від ____ квітня 2021 року
м. Тростянець №

Про внесення змін до відомостей складу засновників сільських виборчих комісій

+Про внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто»

від ____ 2021 року

від __березня 2021 року

Тростянецька міська рада ПРОЕКТ

від ______2021 року
м. Тростянець №

+Про внесення змін до рішення 43 позачергової сесії VII скликання Семереньківської сільської ради від 25.06.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Заікіній Тетяні Сергіївні за адресою: с. Поляне, вул. Миру, 42»

від _ 2021 року
м. Тростянець № ____

+Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання (третє пленарне засідання) Тростянецької міської ради № 228 від 11.02.2021 року «Про надання у користування гр. Шимко Юрію Володимировичу на умовах оренди строком на 49 років земельну ділянку код КВЦПЗ 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,1436 га, кадастровий номер 5925010100:00:009:0155 за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, площа 40 – ї Армії, 1»

від _березня 2021року

Р І Ш Е Н Н Я Проєкт

від ___ квітня 2021 року
м. Тростянець № __

+Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 11 від 19.01.1994 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам»

від __ березня 2021 року
м. Тростянець № ____

+Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 225 від 28.06.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам»

від __ березня 2021 року