Документи: Проекти рішень міської ради

+Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР кисневих концентраторів
У К Р А Ї Н А ПРОЄКТ

__ сесії 8 скликання

м. Тростянець №____

+Про виготовлення гербових печаток Тростянецької міської ради, виконавчого комітету Тростянецької міської ради та печатки загального відділу апарату Тростянецької міської ради

від ___ вересня 2021 року

від ___ вересня 2021 року

Р І Ш Е Н Н Я                                   ПРОЄКТ

від 22 вересня 2021 року

м. Тростянець

9 сесія 8 скликання ПРОЄКТ

від ____ _____2021 року
м. Тростянець № ______

+Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 214 від 22 грудня 2021 року «Про затвердження Положення про старосту старостинського округу Тростянецької міської ради»
У К Р А Ї Н А Проєкт

від ____ вересня 2021 року
м. Тростянець № ______

+Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік»</strong>
У К Р А Ї Н А проєкт

сесія 8 скликання

від 24.09.2021 року

від __ вересня 2021 року

від 2021 року
м. Тростянець № ___

+Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 487 від 21.05.2021 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:002:0060, по вул. Благовіщенська, 98 у м. Тростянець Сумської області гр. Линник Олексію Олександровичу»

м. Тростянець №

+Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 488 від 21.05.2021 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:002:0005, по вул. Благовіщенська, 98 у м. Тростянець Сумської області гр. Линник Олександру Миколайовичу»

м. Тростянець №

+Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 489 від 21.05.2021 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:002:0035, по вул. Благовіщенська, 98 у м. Тростянець Сумської області гр. Линник Олександру Миколайовичу»

У К Р А Ї Н А ПРОЄКТ

___ сесії 8 скликання

м. Тростянець №____

+Про внесення змін та затвердження Статуту Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради у новій редакції

____сесія 8 скликання ПРОЄКТ

від ____ _____2021 року
м. Тростянець № ______

+Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2024 роки»

Тростянецька міська рада ПРОЕКТ

від ______2021 року