Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Документи: Звіти депутатів міської ради міста Тростянець

+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради по територіальному округу №28 Мирної Єлизавети Павлівни (обраної від блоку Юлії Тимошенко)
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Звіт
про виконання депутатських повноважень
депутатом Тростянецької міської ради по територіальному округу №28 Мирної
Єлизавети Павлівни
(обраної від блоку Юлії Тимошенко)
У своїй громадській діяльності дотримуюсь Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», національних цінностей. До серпня 2009 року відвідувала сесії міськради, засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту. 28.08.2009 року відбулося порушення Регламенту роботи міськради V скликання розділ 2, пункт 3, підпункт 3, 5, 11.


+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Маснухою Іваном Івановичем
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом
Тростянецької міської ради
Маснухою Іваном Івановичем

Шановні депутати, шановний голово!
Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Був обраний за списком партії «Наша Україна», дав згоду балотуватися тільки для того, щоб в міру можливостей сприяти розвитку нашого міста. Як депутат, брав участь у всіх сесіях засідання, заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії. Являюсь членом комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення.


+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Курило Юлією Юріївною
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської 
ради Курило Юлією Юріївною  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Курило Юлією Юріївною
До депутатського корпусу міської ради мене було обрано за списками від Блоку Юлії Тимошенко. З моменту набуття депутатських повноважень працювала над виконанням своїх депутатських обов’язків, над реалізацією передвиборчої програму БЮТ, виконувала доручення виборців. За період мого депутатства взяла участь у 36 пленарних засіданнях сесії із 43, була відсутньою на 7 засіданнях з поважних причин. Я є членом постійної комісії з питань освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Названа комісія проводила роботу по перевірці діяльності дошкільних закладів в місті, в обговоренні питань встановлення погруддя Т.Г.Шевченка на «Алеї слави», будівництва пам’ятних знаків чорнобильцям і афганцям, інших питань.


+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Костюченком Миколою Борисовичем
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Костюченком Миколою Борисовичем  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради
Костюченком Миколою Борисовичем


Я, Костюченко Микола Борисович був обраний депутатом Тростянецької міської ради за партійними списками від партії «Відродження» в березні 2006 року. Відповідно до рішення сесії Тростянецької міської ради за №157 від 15.05.06, був закріплений за територіальним округом, до складу якого входять вулиці Набережна, Воровського, Мічуріна, 1-Травня, Партизанська, а також провулки Набережний, 1-Травня, Пугачова та площа 40-ї Армії. Депутатами міської ради був обраний заступником голови постійно діючої земельно-погоджувальної комісії. Даною комісією здійснено 21 виїзд, практично по всіх вулицях міста, в результаті чого були вирішені всі земельні питання згідно поданих заяв мешканцями м.Тростянець.


+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Коржом Андрієм Володимировичем
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Коржом Андрієм Володимировичем  на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради
Коржом Андрієм Володимировичем


До депутатського корпусу міської ради мене було обрано за списками від політичної партії НСНУ. З моменту набуття депутатських повноважень мені довелося цілеспрямовано працювати над виконанням як своїх обов’язків депутата, так і реалізовувати передвиборчу програму НСНУ, виконувати доручення виборців. У своїй депутатській діяльності завжди керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Тростянецької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради.


+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Долгих Б.В.
Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради  Долгих Б.В. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради
Долгих Б.В.


До складу Тростянецької міської ради 5 скликання мене обрано за списками від партії «Відродження». У своїй діяльності завжди керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Тростянецької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради. Депутатами міської ради був обраний заступником голови комісії з питань освіти, культури і туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення.


+Інформація Депутата міської ради 5 скликання Грицаєнка Г.Ф. про депутатську діяльність
Інформація Депутата міської ради 5 скликання Грицаєнка Г.Ф. про депутатську діяльність на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Інформація Депутата міської ради 5 скликання
Грицаєнка Г.Ф. про депутатську діяльність
Згідно діючого законодавства, депутати міської
ради повинні періодично звітувати про свою
роботу в місцевих радах та перед виборцями.
І я як депутат міської ради 5 скликання виконую
свій громадський обов’язок.
До складу Тростянецької міської ради 5 скликання
мене обрано за списком від «Народної партії»
(блок Володимира Литвина).
У своїй діяльності завжди керуюсь Конституцією
України, Законами України: «Про місцеве
самоврядування в Україні», «Про статус депутата
місцевих рад», «Про звернення громадян»,
Регламентом Тростянецької міської ради та
іншими нормативно-правовими актами, що
визначають порядок діяльності депутатів та ради.


+Довідка про виконання депутатських повноважень депутата міської ради 5 скликання Голубничого В.І.
Довідка про виконання депутатських повноважень  депутата міської ради 5 скликання Голубничого В.І. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Довідка про виконання депутатських повноважень депутата міської ради 5 скликання Голубничого В.І.

Я, Голубничий Володимир Іванович, 1950 року народження є депутатом Тростянецької міської ради 5 скликання і був обраний головою постійної комісії з питань будівництва, реконструкції та комунального господарства. До депутатського корпусу був обраний від Народної партії, основним завданням якої є забезпечення кожної людини її невід‘ємним правом на високооплачувану роботу, безпечне та комфортне життя. При вирішенні депутатських повноважень ні в які блоки та до будь-яких партій не приєднувався. По всіх питаннях, які розглядалися на сесіях, віддавав свій голос тільки згідно чинного законодавства України, та враховуючи місцеві умови життя регіону. Постійно відвідував (90%), за винятком випадків відряджень та хвороби, усі сесії та всі засідання постійних комісій, де активно брав участь у обговоренні питань та внесенню коректив при прийнятті рішень. З членами постійної комісії та представником міської ради постійно виїздили або виходили на ті об‘єкти, які потребували обстежень та прийняття вірних рішень на місцях. Крім тих питань, які розглядалися в комісії та на сесіях, мною вирішувалися питання по зверненню населення до мене, як до депутата, які вирішувалися мною позитивно. Це такі питання як: ремонт колодязів, спилення аварійних дерев, заміна стовпів лінії електропередач, очистка вулиць від снігу в зимовий та інший період, консультації по законодавству та інші. Всі ці питання вирішувалися безкоштовно.


+Довідка про виконання депутатських повноважень депутата міської ради 5 скликання Гончаренка О. П.
Довідка про виконання депутатських повноважень  депутата міської ради 5 скликання Гончаренка О. П. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Довідка про виконання депутатських повноважень
депутата міської ради 5 скликання Гончаренка О. П.


Протягом 5 скликання депутатом міської ради Гончаренком О.П. здійснювались депутатські повноваження відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Закріплений за 19 територіальним округом, обраний від партії „Відродження”, обіймає посаду заступника голови постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі. Як депутат, був присутній на всіх сесійних засіданнях. Також, як заступник голови постійної комісії брав участь у розробці бюджетів міста та програм соціально-економічного розвитку на 2006-2009 роки. Являюся також членом декількох комісій міської ради, зокрема: з питань законності та правопорядку, адміністративної комісії та конкурсного комітету по перевезенню населення автотранспортом в м. Тростянець. Брав участь практично у всіх засіданнях.


+Довідка про виконання депутатських повноважень депутата міської ради 5 скликання Бови С.А.
Довідка про виконання депутатських повноважень  депутата міської ради 5 скликання Бови С.А. на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Довідка про виконання депутатських повноважень
депутата міської ради 5 скликання Бови С.А.

Протягом 5 скликання депутатом міської ради Бовою С.А.
здійснювались депутатські повноваження відповідно до
Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Щодо виконання обов’язків та реалізації прав депутата
місцевої ради у раді та її органах, то слід зазначити, що депутат
Бова С.А. очолює постійну комісію з планування, бюджету,
фінансів, підприємництва та торгівлі, є головою фракції партії
Регіонів. Із проведених 35 пленарних засідань взяв участь
у роботі - 28. На 7 засіданнях був відсутній з поважних причин.
Постійно предметом розгляду очолюваної ним комісії є бюджет
міської ради та внесення змін до нього, місцеві податки та збори,
розмір орендної плати за земельні ділянки та єдиного податку
для суб`єктів підприємницької діяльності та інші важливі питання
життєдіяльності міста.

+Звіт депутата міської ради Авдєєнко І.В
Депутат міської ради Авдєєнко І.В на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец


Шановні депутати!

Я обрана депутатом міської ради від Тростянецької партійної
організації ВО «Батьківщина» і є головою фракції БЮТ в міській раді.
З самого початку роботи депутатського корпусу п‘ятого
скликання працюю у мандатній комісії з питань депутатської
діяльності, етики та законності. На постійному контролі знаходяться
рішення міської ради з питань, що відносяться до повноважень
комісії. Одним із основних обов‘язків своєї громадської діяльності
як депутата міської ради вважаю роботу в постійній комісії.
Постійно намагаюся брати участь у пленарних засіданнях ради.
Закріплена на території вул. Островського, частини
вул. Горького, вул. Б.Хмельницького.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту