Документи: Звіти депутатів міської ради міста Тростянець

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Бондаренка Вадима Вікторовича за 9 місяців 2017 року

+Звіт Депутата Тростянецької міської ради 7 скликання
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Шевлякової Надії Андріївни за 9 місяців 2017 року

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Котко Олексія Вікторовича за 2014 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Злепка Володимира Анатолійовича за 2014 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Шацької Аліни Іллівни за 2014 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Самодая Юрія Володимировича за 2014 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Котко Олексія Вікторовича за 2013 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Шевлякової Н.А. за 2013 рік

+Звіт депутата Тростянецької міської ради 6 скликання
Звіт депутата Тростянецької міської ради Новікової Ірини Миколаївни за 2013 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Котко Олексія Вікторовича за 2012 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Шевлякової Н.А. за 2012 рік

+ЗВІТ ДЕПУТАТА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 6 СКЛИКАННЯ
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец Звіт депутата Тростянецької міської ради Новікової Ірини Миколаївни за 2012 рік

+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Сорокою Павлом Семеновичем
Обраний депутатом по виборчому округ № 8 за списками Соціалістичної партії України. В своїй депутатській діяльності завжди користуюсь «Положенням про роботу органів місцевого самоврядування ». Виборчий округ № 8 це вулиця ім. Л. Татаренка. Всі ми бачимо, що цій вулиці приділяється велика увага в її облаштуванні – це тротуари і проїжджа частина. В своїй роботі я приділяю велику увагу всім тим проблемам, які ставилися жителями. Проводились зустрічі з працівниками ЖЕКУ, де розглядались питання енергоресурсів, санітарний стан прилеглих територій до будинків, різні комунальні проблеми. Слід відмітити, що ЖЕК добросовісно відноситься до виконання тих проблем, які виникають. Два будинки по вулиці № 77 та № 75 змагаються за звання будинку зразкового порядку. Тут облаштовані місця відпочинку, як для дітей так і для дорослих, біля під’їздів побудовані арки, які обсаджені виноградом, клумби буяють квітами, ростуть дерева.

+Звіт депутата міської ради від Соціалістичної партії України, Поляковського Віталія Михайловича

Звіт депутата міської ради від Соціалістичної партії України,
Поляковського Віталія Михайловича

Шановні присутні!

Я, Поляковський Віталій Михайлович, був обраний депутатом 4 та 5 скликання Тростянецької міської ради. До 5 скликання був обраний по списку від Соціалістичної партії України. За час моєї каденції та за допомогою міського голови була втілена в життя ідея про освітлення приватного сектора міста і на сьогоднішній день майже все місто освітлюється. Раніше прогулюючись околицями міста, парками, були видні купи сміття, тому я звернувся до міського голови з пропозицією про організацію централізованого вивезення сміття з приватного сектору, дана ідея була підтримана і зараз із приватного сектору вивозиться сміття. І на сьогоднішній день видно на скільки менше стало сміттєзвалищ. Особисто брав участь в усіх суботниках: на ремонті садиби Л.Кеніга, Круглого двору, прибиранні урочища Нескучне. Брав участь у відновленні «Гроту Німф», клубу в с.Олексине. Особисто брав участь у зарибленні 3-го озера в «Нескучному». По зверненню громадян вулиці Морозова щодо відсутності колодязя на даній вулиці та за допомогою міської ради колодязь був побудований. Також було звернення від жителів вул.Вишневої стосовно відсутності міського водопроводу. В минулому році будівництво розпочалося і в цьому році планується закінчення.

+Звіт про виконання депутатських повноважень депутатом Тростянецької міської ради Курила Олександра Миколайовича
До складу Тростянецької міської ради 5 скликання був обраний депутатом за списками від Блоку Юлії Тимошенко в березні 2006року. З самого початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Тростянецької міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради.

Асоціація міст України