Документи: Нормативні акти міської ради

+Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 489 «Про міський бюджет на 2017 рік»

від 25.05.2017 року м. Тростянець № 151

+Про підписання угоди в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання"

від 25.05.2017 року м. Тростянець № 150
Про підписання угоди в рамках Ініціативи "Мери за економічне зростання"

+Про внесення змін до Програми фінансової підтримки, поповнення статутних фондів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради на 2016-2018 роки

від 25.05.2017 року м. Тростянець № 149

+ПОРЯДОК ДЕННИЙ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

21 квітня 2017 року

+Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд підприємства машинобудівної та іншої промисловості (виробництво електротехнічних побутових виробів) по -------------- в м. Тростянець ТОВ «Тростянецький електрозавод»

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 148

+Про упорядкування земельних відносин з ТОВ «Тростянецький електрозавод» в зв’язку з поділом земельної ділянки, кадастровий номер 5925010100:00:012:0405, по ----------------

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 147

+Про внесення змін до п/п 15, додатку 1, рішення 20 сесії 5 скликання від 25.12.2007 року № 383 “Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право приватної власності на земельну ділянку для ведення індивідуального житлового будівництва та для ведення особистого селянського господарства громадянам міста”

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 146

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каплунській Наталії Василівни 1/3, гр. Гримайло Богдана Олександровича 1/3, гр. Гримайло Яни Олександрівни 1/3 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 145

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 144

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крючко Сергія Вікторовича 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 143

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гребіник Романа Миколайовича 01.03 - для ведення особистого селянського господарства

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 142

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гребіник Романа Миколайовича 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 141

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Діденко Вікторії Іванівни 02.01, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 140

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сивоконь Олександра Миколайовича 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 139

+Про надання у власність земельної ділянки гр. Бессоновій Світлані Петрівні 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по ----------- в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області

від 21.04.2017 року м. Тростянець № 138

Асоціація міст України