Документи: Виступи мєра міста Тростянець

+3) 8 Березня
Дорогі жінки!

Нехай лагідним цвітом перших весняних квітів прийде до вас прекрасне свято – 8 Березня!
Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю та увагою і, незважаючи на численні турботи, пов‘язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім‘я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

+4) Дорогі тростянчани!
Дорогі тростянчани!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Яким цей рік залишиться для нас? Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2009-ий рік був прожитий не даремно. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею. Міська рада, не зважаючи на кризовий стан країни, доклала максимум зусиль для того, аби тростянчани якнайменше відчули загострення негараздів як політичних так і економічних та соціальних. Нам вдалося цього року відкрити ще одну ясельну групу у дитячому садку «Казка», реконструювати котельню в ДНЗ «Калинка», відремонтувати покрівлю в ДНЗ «Білочка», поновити обладнання. Завдяки щоденній копіткій роботі по виконанню міського бюджету, сьогодні своєчасно сплачена заробітна плата всім бюджетним організаціям, якими опікується міська рада, навіть за грудень.

+5) День місцевого самоврядування
Шановні присутні!

Ухвалення в грудні 1990 року першого в сучасній історії України Закону про місцеві ради та місцеве самоврядування стало початком формування в Україні нового інституту публічної влади – місцевого самоврядування. З кожним роком місцеве самоврядування, долаючи труднощі, стає дедалі впливовішим елементом системи влади в нашій державі. Органи місцевого самоврядування набирають досвіду, сміливості у вирішенні великого кола питань повсякденного життя мешканців міста і району. Саме на них покладається забезпечення громадян місцевої громади належними соціальними, комунальними та культурними послугами. Величезну роль у цьому процесі відіграють депутати місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси територіальних громад, і вони визначають політику місцевого розвитку.

+6) Виступ на святкуванні Дня міста Тростянець 20 вересня 2008 р.

ВИСТУП МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ БОВИ НА СВЯТКУВАННІ
ДНЯ МІСТА ТРОСТЯНЕЦЬ 20 ВЕРЕСНЯ 2008 р.

Шановні тростянчани та гості міста!
Сьогодні ми відзначаємо 348-му річницю з Дня заснування нашого міста.
Міста, як і люди, мають свою історію і свою долю. Одні з них швидко розвиваються, мають значні перспективи зростання, інші – з часом починають занепадати, відходять, так би мовити, на узбіччя історії. У цьому відіграють роль як об’єктивні фактори, так і простий збіг обставин.

+Дорогі і прекрасні жінки!

+Шановні тростянчани
Шановні тростянчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято стосується не тільки представників органів влади, а й кожного жителя нашого міста, адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові Тростянця, забезпеченні його життєдіяльності.

+Шановні Тростянчани
Шановні тростянчани!

На порозі святкова і радісна пора новорічних та різдвяних свят, із приходом яких ми поринаємо у чарівний світ, створений уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків. Відчуття свята, пухнастий сніг та запах ялинки, подарунки та загадане у

новорічну ніч найсокровенніше бажання – це те, чого так чекають діти, це те, у що досі вірять дорослі, адже скільки б нам не було років, ми не перестаємо вірити в диво. І воно неодмінно має збутися!

+Шановні тростянчани

+Шановні Тростянчани

Шановні тростянчани!

4 квітня ми святкуємо найбільше християнське свято - Світле Христове Воскресіння. Прийміть щиросердні вітання з Великоднем - цим воістину Величним Днем Торжества Життя! Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу, з весняною силою пробудить у ній Віру, Надію, Любов.

Асоціація міст України