Документи: Тростянецька територіальна міська виборча комісія

+Про скликання конференції громадян за місцем проживання щодо звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку м. Тростянець за перший квартал 2014 року
ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 16.05.2014 року № 49 м.Тростянець

+Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року

від 18.07.2014 року м. Тростянець № ____
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року

+Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Горького, 56 в м. Тростянець ТОВ «Тростянецький електрозавод»

від ______2014 року м. Тростянець № ____

+Про внесення змін до рішення 43 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради від 29.01.2014 року № 26 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Горького, 53а гр. Яковенко Валерію Миколайовичу»

від 18.07.2014 року №_____ м.Тростянець

+Про утворення територіальних виборчих округі
Вибори депутатів
місцевих рад та сільських
селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року
Тростянецька територіальна міська виборча комісія
П О С Т А Н О В А
м. Тростянець Сумської області

«16» вересня 2015 року № 5
Про утворення територіальних виборчих округів

+Про дату проведення першої сесії Тростянецької міської ради 7-го скликанн
ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА (РІШЕННЯ)

м. Тростянець Сумської області 06 листопада 2015 року № 36
Про дату проведення першої сесії Тростянецької міської ради 7-го скликання

+Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Тростянець, вул. Шевченка (навпроти АЗС ПП «Компанія «Надежда»)
16 сесія 7 скликання

від 16.11.2016 року м. Тростянець №_____

+Рішення виконкому від 31.03.2017
Рішення виконкому від 31.03.2017

+Постанова Тростянецької територіальної виборчої комісії "Про утворення територіальних виборчих округів" №6 від 19.09.2017
ПОСТАНОВА
Тростянецька міська виборча комісія м.Тростянець Сумської області

16 год. 00 хв. 19 вересня 2017р №6

Про утворення територіальних виборчих округів.

На виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних міських голів 29 жовтня 2017 року ( Постановата ЦВК № 169 від31.08.2017 року) та згідно Закону України «Про місцеві вибори» (ст.17,ч.4, ст.93п.2 част.1) Тростянецька територіальна міська виборча комісія постановила: 1. Визначити кількість виборців у округах максимально наближених до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу. 2. Утворити 26 територіальних виборчих округів для проведення виборів депутатів сільських ,селищних ,міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських,селищних міських голів згідно додатку № 1 до даної постанови. 3. Дане рішення оприлюднити шляхом розміщення на інформаційному стенді міської ради, на офіційному сайті Тростянецької міської ради (wwwtrostyanets-miskrada.gov.ua) та в засобах масової інформації.

Голова Тростянецької міської виборчої комісії Овчиннікова Л.Г.

+Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мушенко Віталію Вікторовичу код КВЦПЗ 02.01- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Сумська обл. Тростянецький район с. Кам’янка, вул. Вокзальна, 4а код КВЦПЗ 01.03 - для ведення особистого селянського господарства за адресою: Сумська область, Тростянецький район, с. Кам’янка, вулиця Вокзальна, 8
15 сесія 7 скликання
(друге пленарне засідання)