+ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення __ сесії __ скликання № ___від _________ р. Тростянецької міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних Тростянецької міської ради»
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності спільно із відділом правового забезпечення апарату Тростянецької міської радою підготовлено проект рішення ____ сесії ___ скликання Тростянецької міської ради № __ від ________ року «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради», згідно з яким пропонується затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради.

Проект регуляторного акту розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради, що дозволить впорядкувати та поліпшити надання адміністративних послуг, а також забезпечить створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів суб’єктів звернення при отриманні адміністративних послуг.

З повним текстом проекту даного регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради за адресою: http://trostyanets-miskrada.gov.ua. (розділ «Регуляторна політика» - «Регуляторні акти»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту рішення ___ сесії ___ скликання Тростянецької міської ради № __ від ________ року «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради», просимо зауваження та пропозиції до проекту рішення надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 22 травня 2018 року) з моменту оприлюднення на веб-сайті Тростянецької міської ради проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу до Тростянецької міської ради за адресою: 42600, Україна, Сумська обл., м. Тростянець, вул. Миру, 6 каб. № 11, контактний телефон 5-13-80; або електронною поштою за адресою: mail@trostyanets-miskrada.gov.ua та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11(електронна адреса в мережі Інтернет- e-mail: inform@ dkrp.qov.ua).