Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
+Рішення 3 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 11.01.2018
Рішення 3 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) від 11.01.2018ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


3 сесія 7 скликання
друге пленарне засідання


11 січня 2018 року211. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 188 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 Тростянецької міської ради».
212. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 190 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради».
213. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 192 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради».
214. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 194 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Тростянецької міської ради».
215. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 196 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
216. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 198 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Кам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тростянецької міської ради».
217. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 200 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Смородинського навчально – виховного комплексу: загальноосвітня школа І- ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Тростянецької міської ради».
218. Про внесення змін в рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 185 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».
219. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 Тростянецької міської ради в новій редакції.
220. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради.
221. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради в новій редакції.
222. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Тростянецької міської ради в новій редакції.
223. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради в новій редакції.
224. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Кам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тростянецької міської ради Сумської області в новій редакції.
Доповідає: Новак Н.Л. – начальник відділу освіти.225. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 178 від 04.01.2018 року «Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту» в новій редакції».
Доповідає: Хрістосова-Нечвоглод О.В. – начальник відділу правового забезпечення.226. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Тростянець, вул. Лесі Українки, 20 а гр. Мироненку Олександру Миколайовичу.
227. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Тростянець, вул. Лесі Українки, 16 а гр. Шматковій Аллі Михайлівні.
Доповідає: Катриченко Є.І. – землевпорядник міської ради.
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціація міст України
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Відвідуваність сайту