+Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Тростянець, ---------------- а гр. Шматковій Аллі Михайлівні

Тростянецька міська рада
4 сесія 7 скликання

Р І Ш Е Н Н Я ПРОЕКТ

від 11.01.2018 року
м. Тростянець № ____

Про надання дозволу на розробку проекту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для
будівництва і обслуговування житлового
будинку, господарських будівель і споруд
в м. Тростянець, ---------------- а
гр. Шматковій Аллі Михайлівні

Керуючись ст.12, ст. 40, ст. 118, ст. 121, ст. 122, ст. 123 Земельного Кодексу України, ст. 25, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

міська рада вирішила:

1. Скасувати рішення 2 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) № 153 від 22.12.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Тростянець, ----------------, гр. Шматковій Аллі Михайлівні».

2. Надати дозвіл гр. Шматковій Аллі Михайлівні на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01 для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 620 м. кв. за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Тростянець, ------------------ а (згідно доданої схеми).

3. Забов’язати гр. Шматкову Аллу Михайлівну виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.01 для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 620 м. кв. за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Тростянець, ---------------- а в строк до 01.12.2018 року.

4. В разі невиконання п. 3, дане рішення втрачає чинність.

5. Остаточний розмір земельної ділянки зазначеної в п.2 даного рішення встановити при виготовленні проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

6. Дане рішення направити заявнику, відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі, відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та міжнародної діяльності, землевпоряднику апарату міської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Злепко В. А.

Міський голова Ю. А. Бова

Асоціація міст України